Raplamaa esindus sõidab Helsingisse Mardilaadale

Juba homme sõidab hulk Raplamaa inimesi Helsingisse, et alustada ettevalmistusi Martin Markkinate ehk Mardilaada tarbeks. Laat ise leiab aset laupäeval-pühapäeval.

Igal aastal on Mardilaada fookuses üks Eestimaa piirkond. Tänavu on tähelepanu keskpunktis Raplamaa. Projekti eesotsas on Käru vallavanem Elari Hiis. Veel on jäänud viimased jõupingutused, et kõik saaks nädalavahetuseks valmis.
Mardilaat ise on väga mitmekülgne ettevõtmine, mida võib vaadata kui Raplamaa selle aasta suurimat turundussündmust. See hõlmab äri- ja turismiseminari, võimalust esineda oma kultuuriprogrammiga ning tutvustada kohalikke ettevõtjaid ja käsitööd. Iga osa koordineerimise eest on vastutanud erinevad meeskonnad.

Katri Reinsalu / Foto: Jaak Kadarik
Loe pikemalt 18. novembri Raplamaa Sõnumitest

Samal teemal

Sihtasutus Põhja-Eesti Turism võitleb Harjumaaga... Põhja-Eesti Turism (PET) on katusorganisatsioon, mille eesmärk on koordineerida ja arendada turismialast tegevust viies maakonnas. Viimastel aastatel ...
Selle aasta Mardilaat tutvustas soomlastele Rapla... Nädalavahetuse kahel päevas toimus Helsingis Tuglase Seltsi korraldatav Martin Markkinat ehk Mardilaat. Üritus oli maakonna selle aasta suurim turundu...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga