FOTOD SÜNDMUSKOHALT: Juurus mõrvati kaks meest

Teisipäeval, 24. novembril tapeti Raplamaal Juuru alevikus kaks meest. Politsei pidas teo toimepanemises kahtlustatavana kinni 51-aastase mehe. Raplamaa Sõnumite andmetel olid mõrvatud meeste eesnimed Meinhard ja Rein.

24. novembril kell 18.02 sai politsei teate Raplamaal Juuru alevikus Tallinna maanteel asuva maja korteris olevast võimalikust vägivalla ohvrist. Sündmuskohale siirdunud politseipatrull leidis korterist kahe mehe surnukehad. Kiirabi tuvastas 57- ja 58-aastase mehe surma. Politsei pidas sündmuskoha vahetus läheduses mõrvas kahtlustatavana kinni 51-aastase mehe. Hukkunud on kohalikud mehed, kahtlustatavana kinni peetud mees viibis Juurus ohvrite läheduses elaval isikul külas.

Esialgse info kohaselt olid kahtlustatav ja hukkunud omavahel tuttavad ning neil oli olnud varasem konflikt. Juhtunu asjaolude väljaselgitamiseks alustas politsei kriminaalmenetlust mõrva käsitleva paragrahvi alusel, eeluurimist juhib Lääne ringkonnaprokuratuur. Kohtus süüdimõistmise korral karistatakse teo toimepanijat kaheksa- kuni kahekümneaastase või eluaegse vangistusega.

Rapla politseijaoskonna ennetus- ja menetlustalituse juhi Jaan Aasa sõnul on tegemist väikese kogukonna turvatunnet tugevalt häiriva teoga. „Õnneks on teo toimepanemises kahtlustatav kinni peetud ja ümbruskonna inimesed võivad end rahulikult tunda,“ lausus Aas.

Anonüümseks jääda soovinud Juuru elanik ütles, et asjaosalised olid teisipäeva õhtul tarbinud alkoholi. “Õhtune aeg oli. Ikka võis alkohol mängus olla,” ütles ta. Tema sõnul olid nii tapetud kui ka mõrvar omavahel tuttavad ning mõrvatud olid koos ka töötanud.

Alkoholi seost mõrvalooga kinnitas ka Juuru vallavanem Margus Jaanson. Ta ütles, et varem pole mõrvatutega erilisi probleeme olnud. Üks neist oli valla hooldatav ja teine pensionär. Vallavanema sõnul olid mõlemad mehed tagasihoidlikud kodanikud ning polnud agressiivsust üles näidanud. Küll aga oli neil küljes viinaviga. Kolmapäeva hommikul on Jaansoni sõnul olukord Juurus rahulik ning ohtu kohalikule elanikkonnale ei ole.

Raplamaa Sõnumid / fotod: Jaak Kadarik

 

Samal teemal

Politseijaoskonnas avati renoveeritud arestimaja Rapla politseijaoskonnas avati värskelt renoveeritud arestimaja. Politseijaoskonna juht Janno Ruus ütles, et kõige rohkem on tal hea meel, et värske o...
FOTOD: Tulekahju Kehtna vallas, Lellapere külas Täna (29.apr) öösel vastu laupäeva tuli teade, et Kehtna vallas, Lellapere külas põleb lahtise leegiga kõrvalhoone. Päästjate kohale jõudes selgus, et...
FOTOD: Ärev päästeteade Kehtnast, Kalbu külast 8. aprilli õhtul kella 20.00 paiku tuli ärev teade Kehtnast, Kalbu külast, kus esialgse info kohaselt oli süttinud põlema sotsiaalmaja, kus elavad see...

2 kommentaari FOTOD SÜNDMUSKOHALT: Juurus mõrvati kaks meest

 1. Kahtlustatav ütleb:

  See näitab milline on politseinike suhtumine. Esmane kahtlustatav on nende jaoks süüdlane ehk see kes teo toime pani ja punkt. Ei ole midagi uurida, ei ole vaja ka kohut mõista.
  0  0
 2. parm ütleb:

  Rapla politseijaoskonna ennetus- ja menetlustalituse juhi Jaan Aasa sõnul on tegemist väikese kogukonna turvatunnet tugevalt häiriva teoga. „Õnneks on teo toimepanemises kahtlustatav kinni peetud ja ümbruskonna inimesed võivad end rahulikult tunda,“ lausus Aas.

  RAHULIKULT tundma??? ise on kätte saanud vaid kahtlustatava mitte killeri.kari õlisi krt
  0  0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga