Raplamaa rahval on oma maakonnas õigus tervisele ja turvalisusele

Kuidas saab nii olla, et üks väike seltskond võib Raplamaal rahva heaolu torpedeerida pikki aastaid?

Jah, Paluküla teema, maausulised versus Kehtna vald, versus terve maakond sai suurema hoo sisse aastal 1999, aga tegelikult algas see pidurdamine veelgi varem, ulatudes Rapla rajooni täitevkomitee aegadesse ehk n-ö Eesti aja algusesse, mäletavad endised spordifunktsionäärid. Kokkuvõttes on see jama kestnud 25 aastat. Terve inimpõlv.

Ülle Laasner, Raplamaa tervisedendaja, terviseusuline
Loe pikemalt 13. jaanuari Raplamaa Sõnumitest

Samal teemal

Kümnete tuhandete patsientide jaoks muutuvad ravim... Jevgeni Ossinovski, tervise- ja tööminister. Ravimite rolli haiguste ravimisel ja haigusseisundi kergendamisel on võimatu ülehinnata. Arsti ettekirju...
Paluküla väljaarendamisel jätkatakse Haldjamaa ide... Kehtna vallavalitsus otsustas Paluküla väljaarendamiseks jätkata edasist koostööd Paluküla Klubi MTÜ-ga, kes kandideeris ideekonkursil Haldjamaa rajam...
Paluküla väljaarendamise ideekonkursile laekus kak... Kehtna vallavalitsuse välja kuulutatud ideekonkursile Kõnnumaa Paluküla puhkepiirkonna väljaarendamiseks laekus kaks tööd. Möödunud kolmapäeval tutvus...

6 kommentaari Raplamaa rahval on oma maakonnas õigus tervisele ja turvalisusele

 1. orienteeruja ütleb:

  Pidasin ikka PT sen seni mõistlikuks inimeseks, aga selline ülbe ja matslik sõim (“tatihabemed”) teisitimõtlejate suhtes on ikka üle mõistuse. Ju siis endal habe ei kasva ja tatt tilgub lihtsalt lõua otsast?
  p.s loe esimest kommentaari




  1



  0
 2. Peeter Tarvis sen ütleb:

  ˇEi noh, nüüd tuli küll mull vee peale! Et siis justnagu tatihabemed oleksid justnagu mingid keelajad või käskijad Palukülas ja vallarahvas peaks tänulik olema, et ei olegi veel sportimist ära keelatud?




  0



  1
 3. Rene ütleb:

  Ametnik ei saa vist aru,et hiiemägi mis küll valla piirides ei kuulu vallale vaid on kogu rahva omand,pärand mis meile jäetud nii nagu regilaul näiteks.Nimetada maausulisi väikeseks seltskonnaks ja teha neist vaenlasi on küll väiklane.Kes seal sportimist küll keelanud on?




  1



  0
 4. orienteeruja ütleb:

  Nõus Tervisega. Ülle on demagoogias tugev ametnik, kes spordist ja loodusest eriti palju ei tea …




  1



  0
 5. funktsionäär ongi rahvas? ütleb:

  Buldooser oli 2004 kohal. Vaimsele tervisele on küll parem, kui loodusliku pühapaiga rikkumiseks raha ei taotle. Füüsilisele tervisele peaks ka parem olema jala 25 m mäest üles minna.




  1



  0
 6. Tervis ütleb:

  Aga kes keelab praegu mäe peal suusatada, kelgutada või jalutada? See on ju hea variant, et kõik võivad vabalt tulla, ei pea ostma pileteid ja on ilus loodus. Kes ei jõua mäest üles ronida, peaks väiksema mäe omale otsima.
  Kui ei ole suurt rahvamassi, ei juhtu ka õnnetusi.




  1



  0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga