Ametist lahkub Rapla perearst Ene Pallon

arst

Rapla perearst Ene Pallon lahkub peagi oma senisest ametist. Viisteist aastat Rap­las perearsti ametit pidanud Palloni viimane tööpäev on 31. märtsil.

Põhjustest, miks ta on otsustanud lahkuda, Ene Pallon pikalt rääkida ei soovi. Ta ütles vaid, et lahkub omal soovil ja isiklikel põhjustel.
Kes Palloni nimistu üle võtab, täna veel selge ei ole. See jääb terviseameti otsustada, kes on juba ka konkursi välja kuulutanud, et leida perearst, kes võtaks üle nimistu, kuhu kuulub jaanuari seisuga 1976 isikut. Viimane tähtaeg avalduste esitamiseks on 16. veebruar.
Konkursiga tegeleb terviseametis Marilin Sternhof. Ta tõdes, et siiani ei ole veel ühtegi avaldust tema lauale laekunud. Nädalake on veel kandideerimistähtaja kukkumiseni. Sternhof ütles varasematele kogemustele toetudes, et avaldusi on laekunud ka tund enne tähtaja lõppu. Seega on enne 16. veebruari raske öelda, kas konkurss luhtub või mitte.

Katri Reinsalu

Samal teemal

Ajutiste asendajate nimekiri Rapla Perearstikesku... Rapla valla endise perearsti Ene Palloni nimistule kinnitatakse üha uusi ajutisi asendajaid. Tänavu 31. märtsil lahkus kauaaegne ja armastatud pere...
Rapla perearstikeskuses järjekordne ajutine asenda... Tänavu 31. märtsil lahkus ametist Rapla elanike seas kõrgelt hinnatud perearst Ene Pallon. Läbikukkunud konkursi tõttu kinnitati Ene Palloni nimistule...
Ene Palloni nimistu saab esialgu ajutise asendaja Rapla inimeste seas kõrgelt hinnatud perearst Ene Pallon lahkub 31. märtsil. Sellega seoses kuulutas terviseamet välja konkursi leidmaks talle asendaj...

4 kommentaari Ametist lahkub Rapla perearst Ene Pallon

 1. Milvi Lõhmus ütleb:

  Väga meeldiv tohter!Alati rõõmsameelne,vastutulelik ja abivalmis.Jõuab kõike kuulata ja abi anda.Tänud kõige hea eest ja edu edaspidiseks!Kuid siiski väga kahju,et tööpostilt lahkub.
  0  0
 2. Anne Rebane ütleb:

  See ei ole tõesti eriti hea uudis. Tänud dr.Pallonile kõige eest!
  0  0
 3. Raivo Rebane ütleb:

  Sama siin, tänu Enele avastati vähk õigeaegselt ja saan kenasti oma eluga edasi minna. Väga hooliv ja vastutulelik inimene, alati leidis aega sinuga rääkida ja soovitada raviks parimaid vahendeid. Nii kahju.
  0  0
 4. Sirje klauks ütleb:

  Väga kahju, et lahkub üks paremaid arste. Olen olnud kõik need aastad Dr. Palloni patsient ja tänu temale sain oma raskele haigusele õigeaekset ravi.
  0  0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga