Missikandidaadid uudistasid ajalehetoimetust

Kes missivalimistel hoolega silma peal hoiab, teab ilmselt, et tüdrukud, kes selle aasta aprilli alguses toimuval lõppvõistlusel üles astuvad, on välja valitud ning missikool käib täie hooga.

Ühe osana ettevalmistustest käivad neiud tutvumas maakonna ettevõtetega. Ettevõtjad omakorda saavad võimaluse tutvustada oma tegevusala ja kohtuda tänavuste kandidaatidega. Tüdrukud saavad kindlasti veidi paremini tuttavaks oma kodukohaga ja harjutavad enda esitlemist.
Nagu eelmisel aastal, sattusid missikandidaadid ka sel korral ajalehetoimetusse.
Eelmise neljapäeva pärastlõunal käiski uks vahetpidamata kinni-lahti ja iga kord astus toimetusse noor, särav ja rõõmus missikandidaat.
Kõik nad on kenasti ühtemoodi riides ja kannavad nimesilte, et oleks lihtsam nimesid nägudega kokku viia. Osa tüdrukuid on muljetavaldavalt pikad. Eriti veel siis, kui ka kontsakingad jalga libistatud.
Tüdrukud, kes end järjekorranumbri alusel üles rivistasid, tutvustavad end esmalt põgusalt. Eelvooru aegadega võrreldes on selge, et vahepeal on nad omajagu enesekindlust kogunud. Igaüks on oma olekult ja huvidelt omanäoline.

Katri Reinsalu / foto: Siim Solman
Loe pikemalt 17. veebruari Raplamaa Sõnumitest

Samal teemal

SUUR GALERII: Miss Raplamaa 2017 on Grit Tarvis Eile, 1. aprillil valiti Sadolin Spordihoones toimunud gaalaõhtul taaskord Miss Raplamaa. Seekord osutus võitjaks Rapla tüdruk Grit Tarvis. Ühtlasi ol...
Miss Raplamaa andis Rapla haiglale üle annetuskas... Miss Raplamaa 2016 lõpuüritusel Rapla haigla abistamiseks kogutud annetused andis vastne Miss Raplamaa Nele Randpere reedel haiglale üle. Piduliku ...
SUUR GALERII: Miss Raplamaa 2016 on Nele Randpere 2. aprillil, valiti Sadolin Spordihoones taaskord Miss Raplamaa. 22. korda toimunud konkursi võitis Rapla tüdruk Nele Randpere. Suurt galeriid vaat...