Käru vald on maakonna kuumim pruut

3
käru vald

Haldusreform ja valdadevahelised ettepanekud ühinemisläbirääkimiste alustamiseks on muutumas aina aktuaalsemaks. Maakonna kuumim pruut on kahtlemata Käru vald, sest tänase seisuga on Kärule maakonnas tehtud kolm ettepanekut ja üks väljastpoolt.
Käruga soovivad ühineda nii Rapla, Kehtna kui ka Järvakandi vald. Eelmisel vallavolikogu istungil veel otsuseid langetama ei hakatud. „28. jaanuari Käru vallavolikogu istungil said volinikud ülevaate maakonna haldusterritoriaalse reformi hetkeseisust,“ vahendas volikogu esimees Paul Sepp. Ta lisas, et teoreetiliselt on kõik variandid võimalikud.
Päev pärast volikogu istungit lisandus lauale veel Türi valla ettepanek alustada ühinemiskõnelusi. Vastused laual olevatele ettepanekutele antakse veebruarikuu volikogu istungil, ütles Sepp.

Katri Reinsalu / illustreeriv foto: Siim Solman

uuemad vanemad enim hinnatud
vano
Külaline
vano

jah ega unistamine ja pluhvimine ei ole Eestis karistatav loe ja imesta kuidas mõni ikka veel ei saa aru, et ei ole ilus valetada. Tallinna unustasite ka kirja panna… need kõik lausa unistavad teie kolkaga ühineda.Ha-ha-ha

Andres
Külaline
Andres

Imestan, et Türi vald pole Kärule ühinemisettepanekut teinud.

Andres
Külaline
Andres

Näh, artikli oleks pidanud ka lõpuni lugema 😉