Paluküla Hiiemäe ümarlaual jäi kompromiss sündimata

2
Paluküla

Maavanema kokkukutsutud Paluküla Hiiemäe ümarlaual Kädva seltsimajas jõuti ühisele arusaamale vaid selles, et tuleb korraldada veel arutelusid.

Pärast arutelu arengustrateegiat „Raplamaa aastani 2027” lugedes jõudis Kädva külaseltsi esindaja Eha Metsallik järeldusele, et Kädval lasti lihtsalt maausuliste ja loodususku inimeste auru välja.
„Kehtna vallavanem lubas ju, et tuleb üks ametikoht – tolle arengustrateegia järgi luuakse sinna 20 töökohta. Ning Liivaku talu tillukeste varemete peale on plaanitud kolm mahukat hoonet,” märkis Eha Metsallik kaks päeva pärast ümarlauda seal osalenud maausuliste, kohaliku muinsuskaitse ja ajakirjanduse esindajaile saadetud kirjas.
Nädala eest peetud ümarlaua peaettekande pidas Kehtna vallavalitsuse arendusnõunik Sigrid Keskküla, kes andis ülevaate Kehtna valla piirkondade konkurentsivõime tugevdamise Paluküla projektist. Kehtna vald on Paluküla Hiiemäe kinnistu omanik.

Vivika Veski / foto: Vivika Veski
Loe pikemalt 26. veebruari Raplamaa Sõnumitest

uuemad vanemad enim hinnatud
orienteeruja
Külaline
orienteeruja

Seal maavalitsuse lingis pole ühtegi kaart ega skeemi, mis ja kuhu plaanis on … kirjelduse järgi gigantomaania e. porno. Ja ei pea ju ehitama mäe jalamile Liivaku talu varemetele, teisel pool teed on tiigi ümbruses ruumi piisavalt.

***
Külaline
***

Paluküla projekti info (sh projekti kirjeldus, rajatiste kohta): rapla.maavalitsus.ee -> Projektid ja programmid -> Raplamaa piirkonna tugevdamise programmi tegevuskava -> lehe lõpus on link: PKT Raplamaa tegevuskava eelnõu