Hooldekeskuse tasuvusanalüüs valmib järgmisel nädalal

hooldekeskus

Rapla vallavalitsus tellis konsultatsiooniettevõttelt Civitta Rapla uue hooldekeskuse jaoks tasuvusanalüüsi, mida esitletakse 6. aprillil peetaval volikogu arengupäeval.

Vallavalitsus otsustas tellida tasuvusanalüüsi märtsi algul, pärast seda, kui oli lõpetanud töösuhte hooldekeskuse projektijuhi Avo Antoniga, kelle oli kaks kuud varem tööle võtnud.
Rapla vallavanem Ilvi Pere põhjendas töösuhte lõpetamist sellega, et Rapla valla investeeringute kavas ei ole sellist summat, mille Avo Anton projektijuhina hooldekeskuse ehitusmaksumuseks prognoosis.
Tasuvusanalüüs ise läheb maksma 3900 eurot. Vallavanem Ilvi Pere kinnitas, et see saadi tavapärasest odavamalt, kuna oma inimesed, teiste seas projektijuht, on juba suure eeltöö ära teinud.
Uue hooldekeskuse projekti arengut arutas 15. märtsil peetud koosolekul ka Rapla vallavolikogu sotsiaal- ja tervisekomisjon.
Algusest peale uue hooldekeskuse rajamise eest seisnud volikogu liige Harri Õunapuu andis ülevaate: „Uue hooldekeskuse rajamise protsess on kestnud juba mitu aastat. Tänaseks on selgunud, et algul planeeritud 2,6 miljoni euroga välja ei tule, tegelik maksumus võib ulatuda ligi viie miljonini. Investeering on väga mahukas, selliste summadega pole arvestatud ja valla laenuvõimekus on piiri peal.
Teha tuleb veel uue hooldekeskuse tasuvusanalüüs, mis tellitakse sõltumatult eksperdilt.”

Vivika Veski
Loe pikemalt 30. märtsi Raplamaa Sõnumitest

Samal teemal

Rapla volikogu võtab hooldekeskuse asukoha suhtes ... Informatiivse päevakorrapunktina arutas Rapla vallavolikogu neljapäevasel istungil Rapla hooldekeskuse asukohaga seonduvat, mis samal päeval oli olnud...
Kommentaar: Komisjonid toetavad hooldekeskuse ehit... Rapla valla volikogu kõikide komisjonide juunikuu koosolekutel oli päevakorras seisukoha andmine hooldekeskuse finantseerimise võimaluste kohta. Esit...
Vestlusring: Rapla vald on lõhki: kes peaks rahast... Rapla hooldekeskus asub endisest hotellist-võõrastemajast ümber kohandatud hoones ning ei vasta ammu enam valla vajadustele. Lisaks sellele, et napib ...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga