Raplamaa haigla uus juht käis omavalitsusjuhtide ees

kaire aadamsoo

Eelmisel nädalal peetud Raplamaa Omavalitsuste Liidu (ROL) täiskogu istungil tutvustas ennast ja oma plaane Raplamaa haigla uus juht dr Kaire Aadamsoo.

Ta möönis kohe alguses, et ilmselt tuli tema sellele ametikohale asumine kohalolnuile ootamatult, kuid kinnitas, et selle põhjuseks on Põhja-Eesti Regionaalhaigla (PERH) soov oma tütarhaigla eest suurem vastutus võtta. Eesmärk on Raplamaa haigla PERH-iga tugispetsialistide ja arstide poole pealt paremini integreerida, rääkis Aadamsoo, ja seetõttu peeti õigeks panna haigla ajutiseks juhiks mõni PERH-i kliiniku juhatajatest. Valituks osutus psühhiaatriakliinik, mida Aadamsoo jätkuvalt juhatab.

Katri Reinsalu / foto: Siim Solman
Loe pikemalt 30. märtsi Raplamaa Sõnumitest

Samal teemal

Raplamaa Haigla tervishoiutöötajad osalesid hoiatu... 20. septembril toimus üleriigiline tervishoiutöötajate hoiatusstreik, mille eesmärk oli pöörata tähelepanu asjaolule, et tervishoid vajab suuremat rah...
Raplamaa haigla saab uue juhi Reedel, 11. märtsil kogunenud SA Raplamaa Haigla nõukogu otsustas kutsuda tagasi senise haiglajuhi Aivar Toominga ning nimetada uueks haiglajuhiks dr ...

Üks kommentaar Raplamaa haigla uus juht käis omavalitsusjuhtide ees

  1. Alar ütleb:

    See, mis haiglas toimub/saab toimuma, on hea näide tsentraliseerimisest. Samamoodi läheb ka valdade liitumisel, kui rakendub nn tõmbekeskuste mudel, eht tekivad ainult teeninduskeskused.
    0    0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga