Avandi, Pedaja, Birgiti pere ja Pootsmann. Jüri Pootsmann – parim!

11

Raplamaa inimeste südameis on rõõm ja uhkus. Meie mees võitis Eesti Laulu võistluse.

Kui meie mees Märt Avandi selle Saku suurhalli laval välja ütles, tõusime Helgega toolidest ja kallistasine. Me lootsime ja uskusime, ning andsime telefonihääled kahel korral. Küllap tegid seda väga paljud Raplamaa muusikasõbrad.
Laura ütles Jüri kohta välja peamise: imeline ja Eesti kontekstis haruldane, veidi kriipiv bariton, erakordne musikaalsus ja lavasarm. Ning tema olek, pigem tagasihoidlik, targad ja teravad vastused küsimustele, kallid pereväärtused ja vanaema Raikkülas. Mind hämmastab kõige enam Jüri uskumatult kiire areng superstaari saatesse tulekust kuni laupäevaõhtuse võiduhetkeni. Jüri jumalik andekus, töökus, omandamisvõime, intelligentsus, empaatilisus, ja küllap ka mehine tahe olla ja saada – nende omadusteta poleks aastaga tippu jõutud.
Kindlasti on toeks ja abiks olnud Birgiti, meie Birgiti pere. Eurolaulik teisest Raplamaa kandist.
Tugeva tulemuse laulis välja teine siitkandi võistleja Mick Pedaja. Meie mees Mick juhtis alguses võistlust, saades žüriilt 12-punktilisi skoore. Tema laulus oli salapärast põnevust, mis friikidele hästi peale läks. Televaatajatele jäi pilt veidi tumedaks, vanemad vaatajad ei saanud vist kõigele pihta.
Ma arvan, et investeering Tõnu Susi stuudiosse on hästi tehtud. Ma arvan, et Rapla muusikakool ja Thea Paluoja laulustuudio on väärt tegemised. Lauluaeg kestab!

Märt Kubo

uuemad vanemad enim hinnatud
eesti konspegsioon
Külaline
eesti konspegsioon

Nüid oleks vaja pallad naased lavale tuua. See tõstaks olematut laulu esituskvantust. Ja poris uhkerdus aitaks ka kaasa. Oihh, ku pallu veel teha on.

Ennast pettes
Külaline
Ennast pettes

Tänan tähelepanemisest. Tahaks olla positiivne, aga ei saa.Veelei saa. Tuleb pisut oodata. Ootame Eurovisiooni ära. Siis jätkame tarka juttu.

Kuulaja-arvaja
Külaline
Kuulaja-arvaja

Vastuseks ennast pettes inimesele: Meie Raplamaa noormehed olid zürii lemmikud ja hindajad olid professionaalid.Ka rahva hääletus tõestas, et meeldisid nii Jüri, kui Mick. Micku lugu oli nii eriline, et pani kuulama. Jüri lugu kõnetas kohe. Meister Jaan -uus lähenemine jne. Mis puutub aga Kati ja Noorkuu laulu, siis see lugu oleks sobinud 10 aastat tagasi peetavale võistlusele. Ise oleksin valinud Põhja-Tallinna ja Jaagup Kreemi sõnumiga loo. Igatahes, eks igal inimsel oma maitse, kuid mina usun Jüri edusse. Ta on tubli noormees. Vaadake täna ka Kahekõnet ETV-st, kus Jüri räägib. KOKKUVÕTTES: inimesed olge positiivsed!

Ennast pettes
Külaline
Ennast pettes

Lugu on väga keskpärane.Eks seda näitab ka varsti Eurovision. Siis võtke lahti tänane ajaleht ja tuletagem meelde. Kui kvaliteedist rääkida, siis parim selles valikus oli Saaremaa koos poistekvartetiga. Seda näitas osaliselt ka rahva tark hääletus. Muidugi on kogu see eurowärk maha käinud viimaste aastatega. Aga see on ka kogu maailma probleem. Muusikat on palju kirjutatud ja midagi uut avastada on raske. Aga õppigem Itaalialt, maailma laulumaalt. Kuulates nende raadioid saate hea ettekujutuse.

väga hea
Külaline
väga hea

kui nii võtta, siis olid kõik lood keskpärased ja youtube on täis laule, mis on kõik keskmisest euroloost paremad. Jüri lugu on väga hea.

kohalik
Külaline
kohalik

Jüri Pootsmannil pole ainult vanaema Raikkülas, vaid tema ise ja ta pere elavad seal samuti. Tubli poiss!

Ennast pettes
Külaline
Ennast pettes

Tegemist on laulude võistlusega. Eesti võib häid hääli omada, aga laule pole kusagilt võtta. Hea näide oli näosaade, kus täitsa kobe laulmine. Seega, oleme jälle kaotajate rivis.

Piret
Külaline
Piret

miks nii pessimistlik… mis lool viga on? Hea heliloojate team taga…

väga hea
Külaline
väga hea

lugu ja väga hea esitus.

Piret
Külaline
Piret

Mina leian, et lugu oli väga hea ja Jüri jõuab kaugele. Play esitus mõjus…. Ja ei hukuta televisoon noori. Meil, Raplmaal on väga tegusad muusikud ja nii Jüri kui Mick olid zürii lemmikud…

No katsu sa veel
Külaline
No katsu sa veel

Kuidas küll vaielda vastu, et seekord siis jälle Eesti laul mitte kuhugi ei jõua? Tore poiss saadetakse maailma, aga ilma tuluta. Nii see televisioon noori hukutab.