Keskerakonnal on Raplamaal ikkagi probleeme

6
keskerakond

Tähelepanu keskmesse on tõusnud 3. märtsilt kvoorumi puudumise tõttu kuu lõppu lükatud Keskerakonna Rapla piirkonna aastakonverents.

Esmaspäeval hakkasid levima kuuldused, et piirkonna praeguse juhi Mailis Repsi personaalküsimuse uurimiseks on loodud erakonna töögrupp, kuhu kuuluvad Priit Toobal, Enn Eesmaa, Siret Kotka, Kalle Klandorf ja Järvamaa piirkonna kuraator Urmo Saareoja. Töögrupp on leidnud piirkonna esimehe tegevuses tõsiseid puudusi ja neid hakkab arutama erakonna aukohus. See võib takistada Repsi kandidatuuri ülesseadmist.
Piirkonnajuhti süüdistatakse selles, et ta olla püüdnud Järvamaa piirkonnast erakonna liikmeid Rapla piirkonda kantida. Paar nädalat tagasi, kui ETV uudistesaates küsiti erakonna aseesimehelt Jaanus Karilaidilt kommentaari Läänemaa keskerakondlaste ootamatust liitumisest Tartu piirkonnaga, tuli vastuseks, et mis selles nii erilist on, aga vaat Raplas värbab Mailis Reps hoopis Türilt oma piirkonda liikmeid juurde. Esmaspäeva õhtul kinnitas erakonna peasekretär Priit Toobal AK-le, et Reps on tõesti väga rängalt eksinud ja peab selle eest vastust andma.

Tõnis Tõnisson
Loe pikemalt 16. märtsi Raplamaa Sõnumitest

uuemad vanemad enim hinnatud
Arvaja
Külaline
Arvaja

Külamees – miks arvad, et Reps võlts on? Näiteid palun. Või jälle Keskerakonna haiglane jutt – vandenõud, kallutatusest ja sisevaenlane?

külamees
Külaline
külamees

Probleem on Repsil. Tema läks pettuse peale välja. Süüd ta tunnistab. Nüüd on oht, et asi võib hoopis prokuratuuri minna.Vähemalt nii räägivad teadjad mehed. Eks see tundub olema ka õige lahendus,sest siis saame teada, kui suur korruptant see Reps tegelikkuses on. Aga praegu on tegu vaid kahtlustusega. Seega kõigil kodanikel on õigus oma arvamist ütelda.

ettepanek
Külaline
ettepanek

Kohalikud KE valige endi hulgast aktiivne juht. Ärge neid pealinna sokutatavaid küll valige,neid ei huvita kohalik elu vaid võim kuskil kaugel.Kohalik inimene teab inimesi ning olusid, muresid. Piinlik ja alatu vaadata kuidas pealinnast tuleb nn. “koorekiht” omameest paika panema ja teistest ülerullima kaasas rändsaadikud.

eesti maainimene
Külaline
eesti maainimene

Hea on see, et toobal ei tee kohtuotsust. Selleks on parteil aukohus. Ega see reps eriti oma aususega silma ei paistnud isegi ministriks olles. Oleks võinud palju muuta meie koolihariduses. Aga ei teinud tuhkagi. Las võtavad maha. Rapla ei kaota sellest küll tuhkagi.

vana mees
Külaline
vana mees

No see Toobal peaks küll oma moka puht kinni hoidma.. Vaadaku kõigepealt oma ukse ette.

eesti maainimene
Külaline
eesti maainimene

Kriitika poolelt on Raplamaa tagaotsas.Paljud liikmed on muutunud passiivseteks. Mailis Repsi juhtimisel on vaid seisak. Eks väikesed lapsed võtavad tema elus oma osa. Lisaks on ta väga rikka juristi naine. Tema ei mõista vaest maarahvast. Ei saanud isegi maaküla valimiskoosolekule tuldud Riigikogu valimiste eel. Raplamaa tuleb selle partei poolt päästa!