Vald lubab promenaadi katkise silla korda teha

promenaad

Jõe tänava keskelt algab Rapla promenaadi kaunis osa looduses veesilmade vahel looklevate teede ja puust sillakestega. Paraku on sillad ajahambusse jäänud. Tänavapoolse silla lauad on asendatud, aga teine sild on sisse vajunud ning muutunud ületamatuks. Rapla vallast lubati, et probleem leiab õige pea lahenduse.
Rapla üheks uhkuseks on peetud selle promenaadi. Looduskauni Vigala jõe kaldal kulgev promenaad oma sildadega on jalutajate lemmikpaik. Jõe tänavalt algava lõigu alguses olevast kahest sillast on tagumine ammu näidanud lagunemismärke. Nüüd on silla keskosa aga lootusetult purunenud ja vette vajunud.
Valla heakorraspetsialisti Sirle Sule sõnul on Rapla vald probleemist täiesti teadlik ning küsimusega ka tegeletakse. Siiski ei osanud ta veel eile öelda, millal nukras seisus sild korda tehakse ning uue kuue saab.
Jõe tänava äärde jääv sild sai uue katte möödunud aastal.

Mariliis Vest / foto: Siim Solman

Samal teemal

Promenaadi vandaalid pannakse elupuid istutama Stina Andok Eelmise nädala neljapäeval, 30. juunil tehti šokeeriv avastus – Rapla promenaadile õpilasmaleva töökate käte abil istutatud kääbuselupu...

Üks kommentaar Vald lubab promenaadi katkise silla korda teha

  1. Alukas ütleb:

    Alu pargis tiikide vahel ei ole sillad ka heas seisus, nimelt piirded on täiesti lagunenud ja ei ole palju vaja et laps sealt alla kukuks. Talvel kelguga ikka niisama üle ei sõida, väike libastus ja oled all. Kevadel jällegi vesi kõrge ja ohtlik. Kõike muud nad seal parandavad… tundub sillad jäävad jälle vanad.
    0    0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga