Raplamaa Sõnumite ennustusvõistlus – jalgpalli EM

1
euro2016

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste alguseni on jäänud mõni päev rohkem kui kaks nädalat. Pall pannakse mängu reedel, 10. juunil Stade de France’i staadionil, kui vastamisi lähevad korraldajamaa Prantsusmaa ja Rumeenia.

Mängude põnevamaks jälgimiseks korraldab ajaleht Raplamaa Sõnumid turniiri eel ennustusvõistluse. Sellest saavad osa võtta kõik Raplamaa Sõnumite lugejad. Järgmises (1. juuni) ja ülejärgmises (8. juuni) lehenumbris ilmub kupong, kuhu tuleb oma ennustus kirja panna.
Raplamaa Sõnumid on jalgpalli suurturniiri ennustusvõistluse korraldanud ka 2012. ja 2014. aasta suvel. Kes võttis osa nendest ennustusvõistlustest, teab, mida oodata ka seekord. Õigesti tuleb ennustada kõigi 36 alagrupiturniiri kohtumise tulemus. Lisaks tuleb ennustada, mis riik tuleb Euroopa meistriks ja kes lööb kõige rohkem väravaid. Ennustusvõistluse täpsemast formaadist ja ülesehitusest saab lugeda järgmisest Raplamaa Sõnumite numbrist. Siis ilmub ka kupong, kuhu oma ennustus kirja panna.

Siim Jõgis / foto: uefa.com

uuemad vanemad enim hinnatud
Vaid unistused
Külaline
Vaid unistused

Lubati suurte ennustustega Pootsmann Euroviisut võitma. Tulemuseks viimane koht. Nüüd siis asjatundjad vuti asjus asuge looma.