Raplasse tuleb korvpallimuuseum

7
korvpalli muuseum

Rapla vald korraldas teist aastat kaasava eelarve hääletuse, kus valla kodanikud said anda oma hääle väljapakutud ideede poolt. Enim hääli kogunud idee realiseerimiseks eraldatakse valla eelarvest 30 000 eurot.

Kokku oli sel aastal hääletamiseks välja pakutud seitse ideed ning kõige suurema rahva poolehoiu pälvis esimese korvpallimuuseumi loomine Eestisse, Raplasse. Selle poolt anti 201 häält.
Korvpallimuuseum on kavandatud Rapla korvpallikooli võimla juurdeehitisse ning selle eesmärk on eksponeerida Rapla ja Eesti korvpalliajalugu ja saavutusi.
Suurem osa väljapakutud ideedest olidki spordiga seotud ja rahvas neid ka eelistas. Teisele kohale jäi (176 häält) Rapla multifunktsionaalne miniväljak Vesiroosi gümnaasiumi juures, kus saaks harrastada korv-, jalg-, võrkpalli, saalihokit, tennist jm, ning kolmandale kohale 123 häälega välijõusaal turnimisredelite ja -torudega samuti Vesiroosi gümnaasiumi spordiväljakule.
Üldse hääletas 389 vallakodanikku, neist 328 elektrooniliselt ning 61 inimest andis oma hääle raamatukogudes või vallamajas. Iga inimene sai hääle anda kuni kolmele ideele. Eelmisel aastal osales kaasava eelarve hääletusel 134 inimest vähem ehk 255 vallakodanikku.

Raplamaa Sõnumid

uuemad vanemad enim hinnatud
Karli
Külaline
Karli

Raplamaad pole olemas olnudki.See on nõukogude aja jäänuk.Selle maakonna võiks vabalt maakaardilt kustuda ja taastada endise eestiaegsed piirid .Üleskutse on tobe.

Jalutaja
Külaline
Jalutaja

ma lähen siis oma koertega sinna jalutama…

N.
Külaline
N.

See on hea mõte! Tulen ka.

sport
Külaline
sport

aga skatepark saab juunis valmis, ka välijõusaal selle suve teema, noored ajavad discgolfi pargi rajamise asju – kõik ju tasuta

Yll
Külaline
Yll

Kahju, mina haaletasin spordi tegemise projektide poolt. Soovisin, et noortel oleks Raplas rohkem tegutsemisv6imalusi. Ja et sportimine oleks taskukohane k6igile ja piiramatu ajaga.

Toomas
Külaline
Toomas

Naerukoht!!!Järgmisel aastal võiks teha veel Kurmeti muuseumi ja Pere Ilvi ülbete vastuste alalise näituse!

Jalutaja
Külaline
Jalutaja

väga hea!