Rapla volikogu komisjonid kaalusid investeeringuid

3

Rapla uus hooldekeskus, Kellukese lasteaia remont, kultuurikeskuse rekonstrueerimine – neid ja mitmeid teisi investeeringute kava muudatusettepanekuid arutasid juunis volikogu komisjonid.

Rapla linna lasteaedade viimine ühise juhtimise alla, veekeskuse rajamine Rap­lasse, Rapla muusikakooli väljaarendamine, kunstmuruga jalgpalliväljaku rajamine Rapla Vesiroosi gümnaasiumi juurde – ka nende ettepanekute üle peeti Rapla vallavolikogu komisjonides pikemalt aru.
Muudatusettepanekute läbihääletamine volikogus lükkub esialgu plaanitud juuni asemel augusti, sest ettepanekuid kogunes palju. Kokku tehti 30 parandusettepanekut, neist 20 investeeringute kavasse. Rahaliselt tehti Rapla valla arendusnõuniku Herkki Olo sõnul parandusettepanekuid investeeringute kavasse 13 miljoni euro ulatuses. Ettepanekuid tegid enamjaolt vallavolikogu liikmed.
Enne muudatusettepanekute arutamist volikogu komisjonides kujundas oma seisukohad nende suhtes Rap­la vallavalitsus, kes ütles välja, et investeeringutest on vallavalitsuse prioriteetideks Rapla hooldekeskuse rajamine, lasteaia Kelluke remont ja Rapla kultuurikeskuse renoveerimine.

Vivika Veski
Loe pikemalt 29. juuni Raplamaa Sõnumitest

uuemad vanemad enim hinnatud
Jaanus
Külaline
Jaanus

Rapla võiks kaaluda jäähalli ehitamise võimalusi.Uisuhalli kasutaks kindlasti rohkem rahvast kui tennisehalli.Ja ujula on valtus ja see ei ole Raplast kaugel.

sport
Külaline
sport

Kultuurikomisjon arutas laekunud ettepanekuid, mille hulgas oli Reformierakonna fraktsiooni ettepanek: kunstmurukattega jalgpallistaadioni ehitus Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi territooriumile 2017-2018.

Väino Sassi
Külaline
Väino Sassi

Tere! Lugesin äsja lehest, et valla kultuuri ja spordikomisjon oleks nagu arutanud kunstmuruväljaku rajamist Vesiroosi gümnaasiumi juurde, tuleb teada anda, et midagi taolist pole toimunud. Arengu ja eelarve komisjoni koosolekul kuulsin vallavanemalt, et samal päeval olid mõned inimesed seda teemat arutanud. Seni asjaomastega läbi räägitud kultuuri- ja spordikomisjoni koosolekul ja otsustatud on täismõõtmetega kunstmuruväljaku rajamine Päästeameti kõrvale ja tulevase Rapla staadioni naabrusse kus siis saame rajada korraliku kaasaegse jalgpalli staadioni. Täna tean, et Ühisgümnaasiumi(loe põhikooli) ja selle lähiümbruse territooriumi planeeringuga tegeldakse ja see jõuab meie komisjoni.Selline kooslus annab meie Ühisgümnaasiumi(loe põhikooli) ja tulevasele Riigigümnaasiumile võimaluse paremaks kehaliseks kasvatuseks ja ka… Read more »