Teetööd maakonnas kestavad novembri keskpaigani

1

Viimased kuu aega on tõsised teetööd käinud nii Raikküla, Märjamaa kui ka Järvakandi vallas. Autojuhtidel tuleb arvestada pikema ajakuluga, kui nad soovivad jõuda Purkust Järvakanti või Raplast Märjamaale.

Kõikide nende objektide peatöövõtja on TREV-2. Praeguseks on vana tee üles võetud, kuid uut veel pandud ei ole. Purku ja Järvakandi lõigu kogupikkus on üheksa kilomeetrit, millest 6,4 asub kahe asula vahel. Teine osa asub Järvakandi sees ning ulatub teisel pool alevit peaaegu Pärnumaa piirini.
TREV-2 objektijuht Alan Muruväli ütles, et tööd said alguse 4. juulil ning planeeritud lõpptähtaeg on 9. november. Sarnane on seis ka Märjamaa ja Rapla vahelisel lõigul. Seal on samuti vana asfalt üles võetud ning valmistutakse uut panema. Seni tuleb autojuhtidel arvestada nii ajakulu kui ka vihmase ilma korral määrdunud autoga.
Terve lõigu pikkus on 9,4 kilomeetrit ning planeeritud valmimise kuupäev on novembri keskpaik.

Siim Jõgis / foto: Alice Võsu

uuemad vanemad enim hinnatud
Ahto
Külaline
Ahto

Miks oli vaja kogu tee korraga üles kraapida, kui ei suudeta mitu kuud asfalti kihti peale panna??? Oleks võinud 1km korraga üles kraapida ja ära asfalteerida aga ei. Nii po***i ikka inimestest, kes iga päev peavad seda 10km läbima.