Saagu Valguse Rapla osakond sulgeb uksed

6
saagu valgus

Heategevuslik fond MTÜ Saagu Valgus lõpetab oktoobrikuuga tegevuse Raplas, kohas, kus MTÜ huvihariduslik osakond viis aastat tagasi aprillikuus alguse sai.

Tänaseks on Saagu Valgus laiendanud oma tegevuse Eesti eri paikadesse ning need harud on hakanud oma maakondlikes keskustes väga hästi tööle. Vallad toetavad, abivajajad pöörduvad ja inimesed kiidavad. Samal ajal valmistub Rapla osakond oma uksi sulgema.
„Koos üürihinnaga on igakuised kommunaalmaksed ühe heategevusliku organisatsiooni jaoks, mis elatub inimeste annetustest, lihtsalt liiga suur summa,“ põhjendab Saagu Valguse juhataja Alma Linder. Saagu Valguse poe müügitulu on see, mis hoidis neid pinnal. Küll vaevu, aga hoidis.

Stina Andok  / foto: Siim Solman
Loe pikemalt 28. oktoobri Raplamaa Sõnumitest

uuemad vanemad enim hinnatud
Jaamakas
Külaline
Jaamakas

Peale Anneli lahkumist on üritus sujuval pe..e kursil. Kahju, et Siiril ei jätku enam aega oma lapsukese eest hoolitsemiseks.

N.
Külaline
N.

100 % nõus. Anneli oli alati nii soe ja rõõmus. Kohe tahtsid SV poodi minna. Viimastel kordadel aga pigem oli tunne, “mis sa siit tahad” . Ei olnud enam seda avatud ja sooja vastuvõttu. Kahju.

vana mees
Külaline
vana mees

No juba pikemat aega ei väetud seal annetusi vastu.. neil pidi oma kaup seisma ja hallitama. Akki oligi tegu kõrge hinnaga..Nüüd ei teagi kuhu korralikku mitte vajalikku riiet viia..

Anni
Külaline
Anni

Hinnad on tõesti muutunud seal väga soolaseks ja hindasid määratakse näo järgi…

Kärbes Jaak
Külaline
Kärbes Jaak

sõbralikkusest ja südamest tulevast heategevusest on Siiri s. puhul küll liiast rääkida. eneseimetlus ja kiidulaulud on selle inimese hüüdlause.

N
Külaline
N

Tohutult kahju on seda uudist lugeda. Oli hästi toimiv ja nii toredate inimeste vabataktlikuse ja üdini sõbralikkusega loodud pesake Raplas. Siiri, Anneli, Eline, Ly = SV soe ja sõbralik pere.