Väärt Raplamaa Toote kauplus kolib

3

MTÜ Väärt Raplamaa Toode avab 3. oktoobril oma poe uksed uuel aadressil: Rapla, Tallinna mnt 23.

Natuke üle kahe aasta tegutsenud ettevõte, mis on koondanud oma hõlma alla Raplamaal tegutsevad tootjad, seadis end kõigepealt sisse Rapla ajaloolises Okta Centrumis, kus tegutseti üks päev vähem kui aasta. Eelmise aasta augustikuus koliti Okta Centrumist Rap­la südamesse, Hariduse tänavale Rapla Talupoega ühisele pinnale.
Aasta tagasi pidas MTÜ Väärt Raplamaa Toode juhatuse liige Inga Sule Talupoodi kolimise juures positiivseks lisaks heale asukohale ka Väärt Raplamaa Toote ja Talupoe kontseptsioonide sarnasust ning uskus, et uuest kooslusest võidavad kõik.

Stina Andok / foto: Siim Solman
Loe pikemalt 21. septembri Raplamaa Sõnumitest

uuemad vanemad enim hinnatud
Einstein
Külaline
Einstein

Ei ole paha koht. Koht on käidav, bussipeatused mõlemal pool. Vana koht oli selline, et sinna pidi spetsiaalselt mõttega minema. Uues kohas on tunduvalt rohkem mööda kõndijaid ja on lootust, et juhuslikult ka sisse astuvad. Jääb nö teepeale kui kooli, koju, tööle lähed.

üks klient
Külaline
üks klient

Minu meelest see praegune koht oli natuke kehv, selline nurga taha ja nurka pressitud pood. Ehk nähtavama koha peal on rohkem sisseastujaid ja kliente, arvan ja loodam ma.

vana mees
Külaline
vana mees

Kehv koht.. Tänapäeval loeb väga autoga ligipääs.. Kaotate kliente..