Kehtnast kaob pangaautomaat

Alates 6. detsembrist kaob Kehtna A&O kauplusest pangaautomaat ja sellega võimalus piirkonnas sularaha välja võtta.

Kehtna A&O kaupluses on aastaid saanud kasutada SEB pangaautomaati. SEB kommunikatsioonijuht Julia Piilmann ütles, et Kehtna pangaautomaat otsustati sulgeda seoses selle väga väikese kasutusega. Enne iga sellise otsuse tegemist kaalutakse tema sõnul väga põhjalikult olemasolevaid teisi võimalusi ning arvestatakse kohalikke vajadusi. Ta selgitas, et Kehtnas langesid automaadi kasutamise statistilised näitajad allapoole pangas kasutusel olevat mõttelist miinimumi, milleks on 1500 tehingut kuus (selle sees on nii raha väljavõtmine kui ka muud operatsioonid, nt kontojäägi kontroll, väljavõtte vaatamine jms).

Mariliis Vest / foto: Siim Solman
Loe pikemalt 19. oktoobri Raplamaa Sõnumitest

4 kommentaari Kehtnast kaob pangaautomaat

 1. raivo vainsalu ütleb:

  Kasum,see on Tõde ,aamen☺
  0  0
 2. Kommunisti mõtlemine ütleb:

  Aga see on ju meeldiv kokkuhoid!
  Partei ja valitsus teevad kõik inimese heaks ja tema õnnelikuks eluks.
  Tuleks vaid heaks kiita, seltsimehed.
  0  0
 3. Andrus ütleb:

  Samuti suretatakse bussiliinid välja. Esiteks muudetakse väljumise aeg selliseks, et ei sobi. Teiseks ei anta lastele, kes omavad tasuta sõidu õigust, null hinnaga piletit ja siis öeldakse et reisijaid ei olnud. Tegelikult oli bussis 10 last. Registreeriti 0 piletit.
  0  0
 4. Reelika ütleb:

  Muidugi langes automaadi kasutus, kui sealt saab väljavõtta min summana 20€. Enne sai ka väiksemaid kupüüre ja kõik toimis hästi, aga 20€ on Kehtna suguse väikese koha jaoks liiga suur summa. Panga poolt kunstlikult tekitatud olukord.
  0  0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga