Ettevõtlusnädala majandusfoorum keskendus teadusele

1
kehtna mtk

3.-7. oktoobrini toimunud ettevõtlusnädalal oli üheks olulisemaks sündmuseks majandusfoorum, mis sel aastal toimus Kehtna kutsehariduskeskuses.

Majandusfoorumi selle aasta teema oli „Investeeri Raplamaale! Investeeri teadusesse!“. See on kutsetega üritus, mida olid kuulama oodatud Raplamaa suuremate ettevõtete juhid, kohalike omavalitsuste eestkõnelejad, ettevõtlusalaste liitude ja ühingute liikmed, pankade esindajad ning arendusorganisatsioonide aktiivsed liikmed. Majandusfoorumil osales 80 ettevõtjat, päeva juhtis ajakirjanik Urmas Vaino. Ettekannete vahepeal pakkus intelligentset meelelahutust teadusteater „Kolm põrsakest“. Lõunat ja suupisteid pakkus osalejatele Kehtna KHK restoran Neljapäev.

Mariliis Vest / foto: Siim Solman
Loe pikemalt 12. oktoobri Raplamaa Sõnumitest

uuemad vanemad enim hinnatud
Raudteelt
Külaline
Raudteelt

Siiamaani jääb arusaamatuks, milleks vaja ülal luua ja hiljem ülal pidada seda Rail Balticu raudteed? Keda või mida vedama hakatakse? Lõunasuunas pagevad tublid töökäed Berliini ja tagasi saadetakse tänutähena vagunitäie pagulasi? On olemas täiesti toimiv raudtee, mis püsib elus tänu kaubavedudele. RB raudteel seda kaubavedu ilmselgelt ei tule, sest et kaubavedu käib idast läände(loe: Venemaalt).