Elanike küsitlus pani Järvakandi volikogu keerulisse seisu

2

Järvakandi volikogu on viimastel kuudel näinud suurt vaeva, et viimistleda ühinemislepingut Kehtna vallaga. 10. ja 11. detsembril toimunud elanike küsitlusel sai see töö suure vastulöögi, sest enamik vastanuist oli vastu Järvakandi ühinemisele Kehtna vallaga.

Arvestades, et elanike küsitlus ei ole volikogu jaoks siduv, paneb see volikogu saadikud nüüd keerulisse olukorda. On võimalik jätta elanike küsitluse tulemustega arvestamata ning jätkata ühinemist Kehtnaga või võtta rahva arvamust kuulda ja tõmmata Järvakandi-Kehtna ühinemisele pidurit. Sealjuures riskitakse riigipoolse sundliitmisega, mis võib kaasa tuua ühinemistoetusest ilmajäämise.

Siim Jõgis / foto: Siim Solman
Loe pikemalt 14. detsembri Raplamaa Sõnumitest

uuemad vanemad enim hinnatud
Kohalik
Külaline
Kohalik

Tulemus selline sellepärast, et vanadele inimestele valetati ja räägiti jama kokku ning tulemuseks suur segadus. Need kes propageerisid Raplaga ühinemist ei eitanud seda isegi, et neil on omakasu mängus!!! Ise veel kohalikud aga ilged valevorstid!!!!

tee
Külaline
tee

Milleks üldse volikogud? Valitsus võiks need laiali saata. Nagunii tuleb otsus teha nii nagu meie pisut purjus riigikogulased on otsustanud. Maamehe tarkust ja elukogemust ei arvesta keegi.