Pangaautomaat jääb Kehtnasse kauemaks

3

Oktoobrikuu algul teatas SEB pank, et sulgeb 6. detsembril Kehtna A&O kaupluses pangaautomaadi. Vald võitles otsusele vastu, mille tulemusel lükati pangaautomaadi sulgemine edasi.
Pangaautomaadi sulgemine tekitas nii kohalike elanike seas kui ka meedias üsna suurt kära. Õige pea korraldas Kehtna vallavalitsus Kehtna A&O kaupluses allkirjade kogumise ATM masina allesjäämise toetuseks. Vallavanem Indrek Kullami sõnul saadi vaid mõne nädalapäevaga kokku 625 allkirja. Kuigi kogumine oleks võinud toimuda veel kauem, ei näinud Kullam sellel mõtet. „Ega väga vahet ole, kas seal on tuhat või kaks tuhat allkirja, see tulemus juba näitab, et inimestel on huvi pangaautomaadi jäämise vastu,“ ütles ta.

Mariliis Vest / foto: Siim Solman
Loe pikemalt 21. detsembri Raplamaa Sõnumitest

uuemad vanemad enim hinnatud
Tagurpidi Ants
Külaline
Tagurpidi Ants

Tulevikus hakkab palk (sotsiaalabi) laekuma otse coopi kontole. Poes saad selle makaronide vastu vahetada ning kuu lõpus säästukaart plussiga krediiti võtta.

Üürink Raplas
Külaline
Üürink Raplas

Raha peab ikka poodi sisse jääma! ühest võtad välja ja kohe samas poes annad tagasi ja sealt siis tõstavad jälle autumaati ja nõnda see raha seal ringleb suures pilves

Sirje
Külaline
Sirje

Sularahaautomaat võiks olla väljapool kauplust,nagu Järvakandis.Oleks ööpäevaringselt kasutuses mitte ainult siis,kui kauplus avatud. Vahest on vaja raha just hommikul,enne poe avamist.Ehk oleks rohkem siis raha väljavõtmist.