Töötukassa Raplamaa osakonna juhataja vahetub

Viimased kaheksa aastat on töötukassa Raplamaa osakonna juhatajana töötanud Hetti Kask. Esmaspäeval, 13. märtsil on tema viimane tööpäev.

Töötukassa personalijuht Kristiina Palm ütles, et Raplamaa osakonna juhataja töösuhe Eesti Töötukassaga lõpeb vastastikusel kokkuleppel ja ilma etteheideteta kummalegi osapoolele. “Hetti Kask on Raplamaa osakonda juhtinud kaheksa aastat ja selle aja jooksul andnud töötukassa arengusse omapoolse tubli panuse. Täname Hettit selle töö eest!” ütles Palm.
Kask ise ei soovinud avaldada, miks ta sellelt ametikohalt lahkub. “Ei tunne ennast selle jaoks piisavalt avaliku elu tegelasena,” sõnas ta. Ka enda tulevikuplaanide kohta ei soovinud ta midagi täpsemalt öelda. Küll on mõned inimesed Raplamaa Sõnumitele vihjanud, et kui tegemist ei olnud vallandamisega, siis vähemalt tuli initsiatiiv Hetti Kase vabastamiseks töötukassalt. Esmaspäeval, 6. märtsil oli tähtaeg avalduste laekumiseks töötukassa Raplamaa osakonna juhataja ametikohale. Sellele kohale on Kristiina Palmi sõnul 16 kandideerijat

 

Samal teemal

Töötukassa Raplamaa osakonda asub juhtima Ilvi Per... Töötukassa valis uueks Raplamaa osakonna juhiks endise Rapla vallavanema Ilvi Pere. Tööd alustab ta esmaspäeval,     17. aprillil. Töötukassa perso...

Üks kommentaar Töötukassa Raplamaa osakonna juhataja vahetub

  1. miroslava ütleb:

    kord 4 aastad tagasi palusin abi Hetti käest ,sest üks töötajatest väga halvasti reageeris minu peale, kuna ma tulin abi paluma kahe karguga. Töötajast naisterahvas , vana töötaja , vaatas mulle otsa ja ütles väga inetult et kuidas te siis hakkate tööl käima . Ja kui ma saatsin intsidendist Hettile kirja siis ta helistas mulle koju ja rääkis minuga niimodi nagu oleks mina ise kõike välja mõelnud . Huvitav asi tema moodi-töötajal(kes on meie teenistuses ja elavad meie rahast )on alati õigus .
    0    0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga