Kehtnast kaotati pangaautomaat

7

Esmaspäeval, 27. veebruaril kaotati Kehtna valla ainus sularahaautomaat. Lähim koht sularaha väljavõtmiseks on nüüd Raplas.

Esialgu märgiti Kehtna A&O kaupluses asuva SEB pangaautomaadi eemaldamise kuupäevaks 6. detsember 2016. Vallavalitsus kogus selle vastu allkirju ning saatis protestikirju. SEB jaepanganduse divisjoni direktor Tõnu Sepp ütles 20. detsembril, et pärast kohtumist Kehtna vallavalitsusega jõuti arusaamale, et jäetakse kohalikele lisaaeg harjumaks sularahavabade arveldustega ning et automaadi orienteeriv mahavõtmine jääb 2017. aasta I kvartali lõppu. Vallalegi ootamatult likvideeriti sularahaautomaat juba selle nädala esmaspäeval.

Mariliis Vest / foto: Siim Solman
Loe pikemalt 1. märtsi Raplamaa Sõnumitest

uuemad vanemad enim hinnatud
Poltergeist
Külaline
Poltergeist

Täielik sigadus panga poolt.Mis õigus on pangal sundida inimesi sularahast loobuma?Kogu aeg räägitakse millised kasumid pankadel on,aga seda raha ei leita,et hoida mõnes vajalikus kohas atm alles.Selline tegevus panga poolt kahjustab otseselt inimeste elutingimusi ja tuleks kaevata kohtusse.

Õige otsus!
Külaline
Õige otsus!

Milleks teile sularaha? Kas minna Rapla kiriku tagahoovist autojuppe ostma? Seal on paras käibemaksupetturite kamp toimimas. Kui ostad sulaka eest, saad odavamalt. Riigimaksud jäävad kellele? Kaardiga makstes saad ka käibemaksu otsa! Huvitav, et sellele ei põõra keegi tähelepanu. Riik vaestub, ärikad rikastuvad.

Enn
Külaline
Enn

Loll jutt. Rapla kiriku tagahoovist autoosade müümist Kehtna ATMi äraviimine küll kuidagi ei mõjuta- linn on ju endiselt automaate täis.

Poltergeist
Külaline
Poltergeist

Sularahaga odavamalt müümine ei tähenda kohe pettust!Kui firmale nii kasulik,siis las müüvad sula eest.Suurt kasumit teenivatel pankadel on aga sularaha kasutamine millegipärqst väga kulukas.

S.
Külaline
S.

Sularahaga tasudes saab riik ikka oma maksud. Kaardimakse puhul võtab pank oma %, selle arvelt saabki soodustust pakkuda. Mida muideks aga teha ei tohiks!

Enn
Külaline
Enn

Ma olen sellest automaadist võtnud igakuiselt ca 200€ sularaha. Artiklis toodud panga pressiesindaja väide, et kohalike kasutajatega on pank ühendust võtnud ja selgitanud alternatiivseid võimalusi, on lausvale. Ei minu ega abikaasaga (kes on samuti klient) pole keegi ühendust võtnud ei e-maili ega tavaposti teel (kuigi pangal on mõlemad aadressid olemas).

Srööder
Külaline
Srööder

Ma kaotasin kord rahakoti ära. Sellist suurt aparaati ikka annab ära kaotada. Ei tea palju ka raha sees oli? 1