FOTOD: Raplamaa aasta ema aunimetus läks Käru valda

2

Raplamaa aasta ema aunimetus anti emadepäeva eel üle kahekümnendat korda. Seekord oli võõrustajaks Käru vald.

Käru pritsumaja õhupallide ja lilledega ehitud saali sisenejaid ootas juba fotograaf, et suurte küünalde ja küünlajalgadega dekoreeritud nurgas teha igast perest mälestuseks ühispilt.
Kärust pärit Riigikogu liige Kalle Palling ütles avasõnades, et kahekümnendat korda toimuv tunnustamisüritus on esimest korda Käru vallas. Sealse vallavolikogu liige Riina Kalvet lisas, et see on nii esimest ja viimast korda, sest järgmisel aastal ollakse juba järvamaalased.
„12 aastat korraldame oma vallas emadepäeva kontserti. See on meie rahvale aasta üks oodatumaid üritusi. Seni pole maakonna aasta ema aunimetust Käru valla emale antud,“ sõnas Kalvet. Seda öeldes ta ei teadnud, et seekord läheb teisiti.

Reet Saar / fotod: Siim Solman
Loe pikemalt 17. mai Raplamaa Sõnumitest

uuemad vanemad enim hinnatud
Mann
Külaline
Mann

Hahaa, nali!?? Selline naine, kes on lapsed saanud abielumeestega, kusjuures siiani on viimaste laste isa abielus teisega, kes ei hooli niivõrd oma lastest kui oma tegemistest ja tunnustusevajadusest, on aasta ema? Kurb, et Raplamaal pole tõelisi emasid märgatud. Häbi peaks nendel ka olema kes tegid sellise valiku. 1 1

Koomik
Külaline
Koomik

Nii kummaline kui see ka pole, siis sellel sügisel elab Järvamaal lausa kaks tänavust aasta ema. Üks enda oma ja teine kaasavaraks saadud.