Avis Utilitas Rapla koosseis täienes tublisti

0

Siim Jõgis / kujundus: Siim Solman

Viimase nädala jooksul on Avis Utilitas Rapla teatanud tervelt kuue uue mängija lisandumisest uue hooaja koosseisu. Kohalikele korvpallisõpradele on kõige tuntum nimi kindlasti Gert Dorbek.

Viimased neli hooaega Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna ridades pallinud 32-aastase Dorbeku jaoks on tegemist esimese klubiga Eestis, mis on väljaspool Tallinnat või Tartut. 193 sentimeetri pikkune tagamängija on viiekordne Eesti meister ja pikaaegne rahvuskoondise mängija. Avis Utilitas Rapla mänedžer Jaak Karp ütles, et klubi eesmärk on olnud leida võimalikult palju Eesti ja eriti Rapla juurtega mängijaid. “Iga mängija meie meeskonda muidugi ei sobi, aga tema puhul tundus, et sobib,” sõnas Karp Dorbeku liitumise kohta.
Veel on Avis Utilitas Rapla täiendanud koosseisu 27-aastase lätlasest ääremängija Maris Ziedinsiga (207 cm). Karp tõdes, et teda püüdis klubi Ventspilsist Raplasse tuua juba eelmise aasta üleminekuakna ajal, kuid kohale jõudis ta alles nüüd.
“Täpselt selline mängija, keda vajasime eelmine hooaeg ja vajame ka nüüd. Hea käega 4, kes on ohtlik väljast, kuid kes on piisavalt tugev, et ka korvi all põhitsentrit asendada,” iseloomustas uut täiendust peatreener Aivar Kuusmaa.

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Osta pääse!