Raplamaa JK seitsmendas taevas

0

Siim Jõgis / foto: Siim Solman.

Raplamaa JK jätkab jalgpalli Eesti meistrivõistluste teises liigas kaotusteta seeriat, mis nüüd pikenes nelja mänguni. Viimases kohtumises alistati FC Kuressaare II lausa tulemusega 7:0.

Kohtumine toimus pühapäeval, 20. augustil Rapla ühisgümnaasiumi staadionil. Kodumeeskonna eest lõi neli väravat ründaja Kristjan Nõulik. Veel said jala valgeks Hendrik Väli kahe väravaga ja Kaupo Kantsik ühe väravaga.
Terve kohtumise vältel oli kodumeeskond domineerivam pool. Ei olnud ühtegi mänguelementi, milles saarlased oleksid Raplamaale kannale astunud. Eriti ehedalt paistis see silma väravavõimaluste loomises ja realiseerimises. Seis jäi küll 7:0, aga parema realiseerimise juures oleks Raplamaa JK võinud lüüa ka kümme väravat.
Mänguskoor avati juba üheksandal minutil, kui täpne oli Kristjan Nõulik. Ta sai värava alla täpse söödu, mille ühe puutega võrku suunas. Üksteist minutit hiljem oli seis juba 2:0. Hendrik Väli murdis end karistusala äärele ja saatis palli väravavahile püüdmatult alla vasakusse nurka. Kolm minutit hiljem oli seis juba 3:0. Nurgalöögi järel põrkas pall mängijate vahel ringi, kuni Nõulik selle taas lähidistantsilt väravasse lõi. Veel tegi esimesel poolajal skoori Kaupo Kantsik, kes sooritas tsenderduse järel täpse pealöögi.

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Osta pääse!