Õunaaia krundid lähevad müüki, ehitama veel ei hakata

0

Mariliis Vest.

Raplamaa Sõnumitega võttis ühendust Rapla Arendus OÜ esindaja, kes soovis esitada oma seisukoha 23. augustil lehes ilmunud loole „Rätsepa tee õunaaia uusarendus on külmutatud“.

Sissejuhatuseks meenutame, et 16. augustil kirjutas Raplamaa Sõnumid, kuidas ja mis põhjustel ühe Rapla vallavolikogu liikme, Tiit Tammsaare kodutee (Rätsepa tee Raka külas) sai mustkatte alla. Järgmises numbris ilmus järjelugu, milles kontrolliti sama volikogu liikme väidet, et selle teelõigu ääres on kuusteist vaba krunti, kuhu oodatakse inimesi ja mida hakkab kohe-kohe ettevõte Arca Nova OÜ välja arendama. Viimase esindaja Marek Jallai oli sellise väite peale imestunud. „Meile pole ühtegi ettepanekut ega hinnapakkumist tehtud,“ seisis loos.
Samas loos andis kommentaari veel aastatuhande algul kruntide arenduse taga olnud Karl Lister, kes ütles, et kogu arendus on külmutatud ning lootust krunte müüa ei ole. Samuti leidis Lister, et Rätsepa tee mustkatte alla saamine puudutas konkreetselt vaid 60 meetri ulatuses krunte, mistõttu see neile lisaväärtust ei anna.

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Kommenteerimiseks logi sisseOsta pääse!