Coop Pank avas Raplas pangapunkti

2

Stina Andok / foto: Siim Solman.

Täna, 24. novembril avas Coop Pank Rapla Konsumi kaupluses pangapunkti, kus saab tutvuda Coop Panga pakutavate teenustega, soovi korral avada kontot, taotleda pangakaarte, sõlmida väikelaenu ja Säästukaart Plussi lepinguid.
Pangapunkt avati, et inimestele Coop Panga teenuseid lähemalt tutvustada ja pakkuda võimalust inimestele mugavamalt panga kliendiks hakata. Huvilisi teenindavad täna ja järgmisel reedel, 1. detsembril Raplas Coop Panga töötajad, edaspidi aga hakkavad pangateenuseid vahendama Konsumi poemüüjad. Pangapunkt avatakse ka Kohila Konsumis ning seda tutvustavad pangatöötajad klientidele 27. novembril ja 4. detsembril.
Raplas pangapunkti tutvustanud Coop Panga töötajate Kersti Kaljuste ja Elge Kopli sõnul on inimesed Raplas väga aktiivselt pangateenuste vastu huvi tundnud ning mõne tunni jooksul on panga kliendiks saamise taotluse täitnud neli inimest.

uuemad vanemad enim hinnatud
Margo
Külaline
Margo

Miks võtta väikelaenu Coop`st? Üheks Coopi laenu eeliseks on selle paindlikud tingimused, samuti on inimestele oluline see, et nad ei pea laenu kasutamise kohta aru andma, vaid võivad seda teha enda äranägemise järgi. Laenu saamise protsess on üsna lihtne, selleks piisab vaid avalduse täitmisest teile lähimas Coopi poes ning pangakonto väljavõtte esitamisest, sest vajalik on tõendada 6 kuu netopalka. Coopi tagatiseta väikelaenu kasutatakse just suuremate ostude sooritamiseks, milleks endal võib kas raha puudu jääda või soovitakse lihtsalt osadena maksta. Coopilaen on hea variant nendele, kes soovivad heade tingimustega ning soodsat ning probleemivaba laenu. Leidsin siin http://sinulaen.ee/cooppank/

Pg
Külaline
Pg

Coop pank on viimasel ajal päris tubli tegija olnud. Pakuvad hoiustele päris mõistlikku intressi võrreldes teiste (juba vanemate) tegijatega ja isegi laenuintressid on neil täiesti mõistlikud, samuti teistega võrreldes (allikas: https://www.coolfinance.ee/vordle-laene). Ei tea, kui kaua neil läheb, et ka hakata oma kliente nahutama nagu kõik pangad.