Raplamaa Aasta Tegu 2017. Nominendid

0

Raplamaa Sõnumid / Foto: Siim Solman.

Raplamaa aasta tegu kuulutatakse välja 22. novembril Raplas Loomeruumis.

Raplasse discgolfipargi rajamine
Ken Kristen Maalinn, Martin Riim, Raido Galjaev, Argo Peever
2016. aastal algatasid Rapla Vesiroosi gümnaasiumi õpilased Ken Kristen Maalinn ja Martin Riim Hooandjas projekti „Discgolfi rada Rapla valda“. Projektiga sooviti esialgu luua rada, mis on eelkõige mõeldud mängu tutvustamiseks ja tasuta kasutamiseks Raplamaa rahvale. Hooandjas kogutud 1655 eurost piisas üheksa korvi soetamiseks ja paigutamiseks Vesiroosi Tervisepargi maa-alale.
Käesoleval aastal võtsid pargi edasiarendamise oma südameasjaks Raido Galjaev ja Argo Peever, kaasates tegevusse ka ettevõtjaid. Argo tegi uue pargi disaini ning Raido eestvedamisel korraldati suve jooksul mitmeid talguid, kus koostöös Sadolini spordihoonega puhastati discgolfirada ja selle ümbrus võsast, niideti hein ning paigutati korvid ümber. Suure töö tulemusel on nüüd Raplas 12 korviga discgolfi rada ja esimene võistluski 8. oktoobril peetud.

Tuletõrjespordivõistluste korraldamine ja vabatahtlike tuletõrjujate juhendamine Kaius
Rünno Leinberg ja Dan Heinleht
Rünno Leinberg ja Dan Heinleht on tublid Kaiu vabatahtlikud tuletõrjujad, kes võtnud oma südameasjaks tuletõrjespordi au sees hoidmise, korraldades tuletõrjespordivõistlusi. Lisaks võistluste korraldamisele on Rünno ja Dan treeneriks käesoleva aasta suvel loodud Kaiu pritsunaiste rühmale. Dani ja Rünno suurepärase juhendamise tulemusel võideti kõikidel tuletõrjespordivõistlustel Rapla maakonnas häid kohti poodiumil.
On äärmiselt vahva, et Rünnol ja Danil on aega ja tahtmist panustada sellistesse toredatesse ja kogukonda ühtehoidvatesse tegevustesse.

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Osta pääse!