Valtu seltsimaja uus juhataja on Tiiu Teets

1

Helerin Väronen / foto: Siim Solman.

Novembri alguses asus Valtu seltsimaja juhataja kohale Tiiu Teets. Hiljuti toimus seltsimajas koosolek, mis oli kokku kutsutud selleks, et teada saada, mida kohalik rahvas uuelt juhatajalt ja seltsimaja tegevusest edaspidi ootab.

Koosolekul rääkis Teets, kuidas ta sellele ametikohale sai ja mis ta varem teinud on. Kandideerijaid olevat olnud kokku seitse. Komisjonis olid vallavanem Indrek Kullam, haridus- ja kultuurinõunik, endine klubijuhataja, kohaliku MTÜ Koduaseme – Kaerepere piirkonna heaks esindaja ja Jaak Vitsur Leaderi poolt.
Teets sõnas, et eelmine juhataja Kait Kaeval tegi väga suure töö ära kultuuri poolel, pannes tööle huviringid, mis toimivad hästi. Samuti on Helgi Sussi teinud palju seoses teatrikülastustega. Teetsi laiem eesmärk on seltsimajja tuua ka neid kohalikke inimesi, kes kusagil huviringis ei käi, kuid soovivad oma vaba aega millegagi sisustada. Koosolekul tuligi välja, et rahvas sooviks näiteks kohvikuõhtuid, salongiõhtuid või pereklubi võimalust. Üldse oodatakse rohkem erinevaid tähtpäevade tähistamisi, et rahval oleks põhjust koos käia.

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Osta pääse!
uuemad vanemad enim hinnatud
kulturnik
Külaline
kulturnik

Tänud Kait sulle tehtud töö eest seltsimajas, sa lausa elasid seal ja andsid endast maksimumi. Soovin uuele inimesele edu ja jõudu. 3