Rait-Riivo Laane: Platsil ei saa end liiga mugavalt tunda

0

Siim Jõgis / arhiivifoto: Siim Solman.

Teist hooaega Kreeka esiliigas Ethnikos Piraeuse meeskonnas mängiv Rait-Riivo Laane sai pühade ajal aja maha võtta ja tulla Eestisse. See tekitab tema sõnul alati sooja tunde. Viimane mäng enne kojusõitu ei läinud aga üldse roosiliselt. Laane sai mänguepisoodis vastaselt löögi lõua pihta ning viidi lähedal asuvasse haiglasse õmblemisele.

Kui see tehtud, tuli mees tagasi saali ning jätkas kolmandal veerandajal mängu. Kahjuks pidi tema meeskond siiski kaotuse vastu võtma. Laane ise viskas selles vastasseisus 17 punkti. Kohilas sirgunud mängumees esindas enne Kreekas mängimist TYCO Rapla ja TTÜ meeskondi. Lõppeval aastal sai teda kodukamaral näha mängimas Eesti koondise eest 2019. aasta maailmameistrivõistluste valikmängus Suurbritannia vastu, kus ta viskas kuus punkti. Kreekas mängib ta teist hooaega. Enda sõnul tunneb ta nüüd end mugavamalt kui mullu. Muidugi mitte liiga mugavalt, sest muidu võib sisse tulla eksimusi, mida lubada ei saa.

Kuidas Ethnikos Piraeuse jaoks senine hooaeg kulgenud on?
Senine hooaeg on meil kulgenud väga raskelt, kui võrrelda eelmise hooajaga. Pärast teist mängu vallandati treener, kellega eelmine hooaeg suutsime häid tulemusi näidata. Uue treeneri nõudmiste ja stiiliga üritame kohaneda, kahjuks oleme saanud mõned valusad kaotused. Võistkonda on räsinud ka vigastused, mis muudab olukorra raskemaks.

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Osta pääse!