Järvakandi võlg on jätkuvalt üleval

järvakandi

Siim Jõgis

20. detsembril kirjutas Raplamaa Sõnumid, et Järvakandi vallal lasub suur võlg – 221 924 eurot, mis oleks tulnud vähemalt teoreetiliselt hiljemalt eelmise aasta lõpuks likvideerida.

Seda seetõttu, et vastavalt Kehtna ja Järvakandi ühinemislepingule, mis allkirjastati 2016. aasta detsembris, oleks mõlemad osapooled pidanud tähtaja ületanud võlad likvideerima hiljemalt 31. detsembriks 2017.
Nii siiski ei läinud. Olukorra lahendamisega tegeleb praegu Kehtna vald. Vallavanem Indrek Kullam ütles, et kõnealune summa ei ole viimastel nädalatel oluliselt suurenenud ega vähenenud. Kuna nüüd on kaks valda ühinenud ning toimivad ühise eelarve alusel, peab Kehtna leidma võimaluse, et võlasumma eelarvest katta. “Võlg on võõra oma. See tuleb võimalikult ruttu ära tasuda,” sõnas Kullam.

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Logi SisseOsta pääse!

Samal teemal

Hooletu planeerimine viis Järvakandi valla hiigelv... Siim Jõgis / foto: Siim Solman. 12. detsembri seisuga oli Järvakandi vallal tasumata arveid 221 924 euro ulatuses. Selline väide kõlas kolmapäeval, ...
Kehtnakandit ei tulegi, Järvakandi leppis Kehtna ... Haldusreformi käigus Kehtnast ja Järvakandist moodustatava uue valla nimeks saab Kehtna. Esialgu otsustasid ühinevad vallad, et uueks nimeks võiks ...

2 kommentaari Järvakandi võlg on jätkuvalt üleval

 1. Ivo ütleb:

  See kullam ütles hiljaaegu , et kehtna valla vahenditest võlgu ei maksta, nüüd aga räägib, et kehtna rahvas maksab võlad ka kinni, kena ju. Oleks Kalle Toomet pukis poleks sellist paska juhtunud. Kullam maha- nõrk juht.Mees, kes ei seisa oma sõnade eest.
  4  4
 2. külamees ütleb:

  Tublid EKRE lased need Järvik ja Jaanson. Sajad tuhanded vasakule ja õhku aga ikka oleme tublid ja õlmitseme volikogudes edasi. On ikka nende valjatega häda küll!
  26  1

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga