Rapla ühisgümnaasiumi ajutiseks juhiks saab Tõnis Blank

7

Stina Andok

Rapla vallavanem Piret Minn kinnitas, et kolmapäeval esitas Rapla ühisgümnaasiumi direktor Imbi Kalberg lahkumisavalduse ja lahkus ametist. Tema kohatäitjaks määrati neljapäevaks ja reedeks õppealajuhataja Liis Jõgis, kuid esmaspäevast alustab direktori kohatäitjana endine Rapla maavanem Tõnis Blank. Ta jääb ametikohale kuni alalise direktori leidmiseni.
„Selle ülesande jaoks, mis tuleb koolis esimesena teha, on Blank kõige sobivam,“ selgitas Rapla valla hariduskomisjoni esimees Alar Mutli, miks ettepanek tehti just endisele maavanemale. Mutli sõnul on kooli õpetajaskond täna natukene katki ja kodurahu taastamiseks on vaja meeskond ühendada.

uuemad vanemad enim hinnatud
Kui olukord
Külaline
Kui olukord

on juba nii nagu ta on, siis laskem Tõnisel toimetada, äkki saabki asjast asja – tal ju täna esimene tööpäev. 8 6

Tulevane REFORMI VALIJA
Külaline
Tulevane REFORMI VALIJA

Haridusnõunik ja Alar Mutli. Tore kooslus. Tore on, et Mutli oma tõelist palet näitas. Jutt avatud valitsemisest jne. Huvitav kas vallavanem Piret Minn saigi üldse aru mida ta tegi? Langes poliitmängude ohvriks ja lasi sellel juhtuda. Kas Mutlist on saanud nüüd hall kardinal ja vallavanemast tema hüpiknukk. Mitte midagi uut. Üks seltskond läks ja teine tuli. Kombed samad. Mutli idee fix on tõenäoliselt riigikokku saada. Kõik, kes valima lähevad peaksid selle üle mõtlema, kas selline susserdaja kes nn “kohtub” väikse osa õpetajatega jne. Ning siis teeb “riigimeheliku” otsuse, et lahti saada direktorist keda ta koos enda toodud haridusnõunikuna ei salli… Read more »

Neumann
Külaline
Neumann

Blangule leiti kah tööhoht;) 24 10

Jaanus
Külaline
Jaanus

7aastat sobis ja nüüd 5kuud enne RÜGi lõppu tuli kiiresti direktor lahti lasta.Kas see 14 õpetajat kes vallas hulgumas käisid on koolis õpetajate enamus? Miks ei arutatud hoolekogus neid probleeme? (kui neid oli )Mina ise arvan et üks õige juht peab olema parajalt karm,otsekohene julgema oma arvamusi selgelt väljendama. (Mida Imbi Kalberg julges ka teha)Ja lahti laskmise taga on vallas pikka aeg töötav ametnik.Kellele ei meeldi teiste arvamused. Ja veel küsiksin nendelt 14ne õpetaja käest. Kas teil jäi julgust väheks et kõik koos direktoriga maha istuda ja suud puhtaks rääkinud.Kui teie nii arad olete kuidas te julgete klassis õpilaste ees… Read more »

murelik kodanik
Külaline
murelik kodanik

arvan, et kõige taga on see, mis ilmselge 20 3

Eda Janis
Külaline
Eda Janis

Ma usun et neil kaebuse kirjutajatel õpetajatel ei ole ka enam pikka pidu seal koolis. Nii kui vanasõna ütleb:Igal oinal on oma mihklipäev. Valla poolt on see suurem sigadus mis saab olla,vallavanem ei suvatsenud isegi välja selgitada mis kaebuses oli. See oli täielik poliitiline küsimus. Häbi olgu tervele Vallavalitsusele. 1 1

koristaja
Külaline
koristaja

Ei tea kelle või mille pärast see õpetajaskond katki on? 21 rõõmsa näoga õpetajat peaks ju küll olema nüüd kooli peal, see on üle poole õpetajaskonnast (hariduskomisjoni esimehe arvates töötab ÜG 40 õpetajat) 1 24