Vallad ootavad PKT teise vooru tulemusi

0

Siim Jõgis / foto: Siim Solman.

Raplamaa omavalitsused on ootel, sest õhus on võimalus, et veel enne veebruari algust saab selgeks, millised projektid saavad toetust PKT meetme (Piirkondliku konkurentsivõime tugevdamine) teisest taotlusvoorust. Raplamaa projektidest on lootust toetust saada neljal.

Neli projekti, mis ootavad EAS-i otsust rahastuse osas, on Orgita ettevõtlusala – logistika- ja tööstuspark (toetuse maht 1 487 500 eurot, taotleja Märjamaa vald), Järvakandi Tööstuspargi arendamine (1 360 000 eurot, Kehtna vald), Kõnnumaa külastuskeskus (979 390 eurot, Kehtna vald) ja ligipääsetavuse parandamine töökohtadele Kohila valla ettevõtlusaladel (1 111 250 eurot, Kohila vald). Esimesest taotlusvoorust juba said toetuse Rapla linna Koidu ja Kastani tänava ettevõtluspiirkond, Rapla linna keskosa ja ligipääsuteede rekonstrueerimine Kohila tööstusaladele ja töökohtadele.
On lootust, et toetust saavad kõik neli projekti, kuid see ei ole kaugeltki kindel. Kahe taotlusvooru peale kokku on Rapla maakonnale ette nähtud ligikaudu kaheksa miljonit eurot.

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Osta pääse!