Neljapäev, 18 apr. 2024
RSKarl Kivilo teenis Eesti MV juunioride klassi kuldmedali

Karl Kivilo teenis Eesti MV juunioride klassi kuldmedali

Siim Jõgis / foto: Siim Solman

17.-18. märtsil toimusid Viljandis Eesti sisemeistrivõistlused vibuspordis, kus jagati erikujundusega EV100 medaleid. Sportvibu täiskasvanute klassis selgusid medalivõitjad olümpiaringi duellides, teistes klassides tulid Eesti meistriteks suurima punktisumma lasknud sportlased.
Laupäeval toimunud Eesti noorte sisemeistrivõistlustel võitis Karl Kivilo sportvibu juunioride noormeeste klassis kuldmedali ning Triinu Lilienthal neidude arvestuses pronksmedali. Sportvibu noorte tüdrukute klassis saavutas Mirtel Pops teise ja Tessa Cathlen Tammik 6. koha. Sportvibu tidettide tüdrukute klassis võitis Gita Staub hõbeda ning poistest Erki Ütsmüts pronksmedali. Järvakandi Ilvesest võistles täiskasvanute klassis ainsana Triinu Lilienthal, kes võitis sportvibu naiste klassis kolmanda koha.