Kohila volikogu uus liige Ingrid Lai väärtustab keskkonda

0

Helerin Väronen / foto: Siim Solman.

Kohila volikogust otsustas lahkuda valimisliidu Parem Kohila juht Marika Jahilo, tema kohale astus Ingrid Lai, kes kohaliku omavalitsuse volikogu valimistel jäi esimesena joone alla.

Ingrid on üle kümne aasta elanud Kohilas ja peamiselt tegelenud keskkonnateemadega. Valimisliitu Parem Kohila kutsus teda üks selle asutajaid Hillar Kalmet. Kuna nad olid varem kokku puutunud tööalaselt, tundsid nad teineteist väga hästi. Samuti oli Ingridil varem juba kokkupuude vallavolikogu tööga, seega otsuse langetamisel, kas kandideerida või mitte, olid teadmised volikoguliikme rollist olemas. Seni on Ingrid olnud keskkonna- ja maakomisjoni liige ning plaanib sellega ka jätkata. Võimalusel ehk ka osaleda mõnes teises komisjonis.

Tasakaal töö ja pere vahel

Keskkonnaalal on Ingrid töötanud juba 13 aastat. Seda ala õppima sattus ta aga võrdlemisi juhuslikult. Ingrid meenutab, et talle meeldis pigem meditsiin, aga sõbra soovitusel, kes oli lõpetanud Eesti Maaülikooli, asus ta õppima just sellesse kõrgkooli. „Kuna ma olen maal sündinud ja maal kasvanud, oli see minu jaoks mõneti loomulik,“ leiab Ingrid.

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Osta pääse!