Parima ettevõtja nominendid on selgunud

0

Raplamaa Sõnumid / foto: Siim Solman.

Juuni alguses kuulutavad sihtasutus RAEK ja Raplamaa Omavalitsuste Liit pidulikul auhinnatseremoonial välja parima ettevõtja konkursi laureaadid.

Veebruari- ja märtsikuu jooksul esitati konkursile 64 ankeeti, sh 39 ainukordset ning 1 õpilasfirma. Mittekvalifitseerituks osutus vastavalt komisjoni otsusele üks organisatsioon, mis tegutsemisvormi poolest ei vastanud statuudile. Lõplik järjestus selgus auväärse komisjoni antud hindepunktide alusel. Komisjon, mille esimees oli Heiki Hepner, koosnes 13 liikmest. Kinnitati ning otsustati väljakuulutatud kategooriate järgi esitada autasustamiseks kuue kategooria kolm parimat kandidaati Tunnustatakse ka Raplamaa parimat õpilasfirmat 2017.
Kõikide kategooriate kolme parima seast saab rahvas valida tiitli Raplamaa Parima Ettevõtja 2017/ RAHVA LEMMIK 2017. Hääli saab anda kuni 20. maini. Infot hääletamise kohta saab www.raek.ee.
Tunnustamistseremooniaks avab külalislahkelt oma uksed Raplamaa Parima Ettevõtja 2016, Kohila Vineer OÜ. Sündmuse esilekutsuja Raplamaa Omavalitsuste Liit ning korraldustööde elluviija SA RAEK tänavad kõiki ankeetide esitajaid. Oli hea meel tõdeda, et Rapla rahvas hoolib omadest ning esitati hulgaliselt kandidaate. Korraldajad soovivad kõikidele sel aastal poodiumile mitte-pääsenutele edu edaspidiseks ning ehk naeratab õnn järgmisel aastal.

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Kommenteerimiseks logi sisseOsta pääse!