FOTOD: Purila pelletitehas kandideerib aasta äriteo tiitlile

Siim Jõgis / fotod: Siim Solman.

Kui sõita iga päev Tallinna ja Rapla vahet, ei pruugi teadagi, et kõigest paari kilomeetri kaugusel maanteest asub pelletitehas. Tegemist on Purilas asuva tehasega, mis kuulub Warmeston OÜ-le. Alles hiljuti hinnati selle tehase olulisust Raplamaal sedavõrd kõrgelt, et see on üks nominente parimate ettevõtete valimisel kategoorias “Aasta äritegu 2017”.

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Logi SisseOsta pääse!

Samal teemal

Purila pelletitehases süttis kuivatusliin Siim Jõgis / foto: Siim Solman. Päästeamet sai neljapäeva, 24. mai ennelõunal teate, et Rapla vallas Purila külas asuvas Warmeston OÜ pelletitehase...
Vallavalitsus hindab Purila pelletitehase rajamist... Purila pelletitehase põhjustatud müra tõttu õiguskantsleri poole pöördunud elanike kaebustest tingitult asus õiguskantsler uurima pelletitehase rajami...
Purila pelletitehases tuleb uus müramõõtmine OÜ Warmestone Purila pelletitehase tekitatud häiriva müra tõttu on terviseametile laekunud 4. detsembrist 22. märtsini neli pöördumist. Pärast eelmist...

9 kommentaari FOTOD: Purila pelletitehas kandideerib aasta äriteo tiitlile

 1. Miksmitte ütleb:

  No nad ju teevadki enne, kui loa saavad. Nali ehk aprillis tehtud aga avalikuks tuli mais ;).
  2  0
 2. Tim ütleb:

  Uskumatu. Tehas koliseb, müriseb, tossab ja ajab saepuru haisu mitmesse ümberkaudsesse külasse juba pea kolm aastat. Kes iganes seda “Aasta äriteo” tiitlit jagavad võiksid Warmestoni lähedusse elama asuda. Usun päris kindlalt, et neil kaob igasugune soov sellele tehasele ükskõik millist aunimetust anda.
  8  4
 3. Tim ütleb:

  Uskumatu. Tehas koliseb, müriseb, tossab ning ajab saepuruhaisu mitmesse ümberkaudsesse külasse nüüd juba pea kolm aastat. Kes iganes seda tiitlit jagavad, ehk asuvad ise Warmestoni lähedusse elama ning saavad osa selle tehase “kõrgelt hinnatavast” tegevusest. Usun päris kindlalt, et nendel tiitlijagajatel kaob igasugune isu sellele tehasele mingitki aunimetust anda.
  9  5
 4. silver ütleb:

  well done keep up the good work !
  muide hämmastav kui agaralt trollid vinguma ja virisema on asunud. Vōtke keskerakonnaga ühendust saate aastatepikkuse netitrollimis lepingu ja kōigimugavustega sotsiaalkorteri lasnamäele, saate maalt ära “ kus ettevōtjad teie rahu rikuvad”
  7  15
  • Troll ütleb:

   Aga miks ei võiks ettevõte tegutsedagi seal, kus elavad inimesed, kellele meeldib sellises keskkonnas elada, mida pelletitehas pakub? Miks alustati nõnda tegevusloata tegevust, kui nii ilusaid tegusid korda saadetakse, et antud tiitlile kandideerib?

   Trollidele tõesti meeldib elada rahus. On valinud põhjusega elamiseks rahuliku piirkonna või elavad seal juba põlvest põlve. Ja millegipärast on saanud teiste ettevõtetega kenasti hakkama.
   5   2
 5. Silja ütleb:

  Kas aasta äritegu on see kui oled edukas teiste heaolu arvelt… TASE!
  14  4
 6. Marguso ütleb:

  Ei oskagi midagi öelda. Äri iga hinna eest. Sest oleme ju ettevõtjad. Müriseme, koliseme ja mis siis. Kõik jääb normide piiresse. Kui jääb? Naabruses elavad inimesed ei huvita.
  Kas mitte ei peaks vastutustundlik ettevõte natuke investeerima, et müra oleks väiksem ja arvestama ka oma naabritega. Tundub, et ei pea. Ja seetõttu kasutame ajast ja arust tehnoloogiat ja purustame palke oma tehase hoovil.
  17  6
 7. Kos ütleb:

  MIDAAAA :O, on see miski aprillinali?
  13  4

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga