Raplal on eeldused saada endale meditsiiniküla

0

Inge Põlma, Tõnis Tõnisson / fotod: Siim Solman

Esmatasandi tervisekeskuse ehitus Rapla haigla vanasse peahoonesse peaks kõigi eelduste järgi algama juba juulikuus. Euroopa Liidu projektist rahastuse saanud objekt on küll üldise ehitushindade tõusu tõttu kallinenud ja omaosaluse tasumise küsimus on veel lahendamata, kuid haigla nõukogu on andnud juhatajale loa lepingute sõlmimiseks.

Rapla haigla ja tervisekeskus olid seekordse vestlusringi teemaks ja selles osalesid SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla (PERH) juhataja ning SA Raplamaa Haigla nõukogu esimees Agris Peedu, Raplamaa Haigla juhataja Kaire Aadamsoo, haigla nõukogu liige ja Rapla vallavolikogu sotsiaalkomisjoni esimees Margus Jaanson, Rapla vallavanem Piret Minn ja perearst Kadri Luga.
Aprillis saatis SA Raplamaa Haigla Rapla vallale ja Kehtna vallale kirja ettepanekuga kanda täies mahus projekti omaosalus. Kehtna vald on oma osa tasumisega nõustunud, aga Rapla vallas pole otsust veel tehtud. Vestlusringis oldi lootusrikkad, et kokkulepe sünnib, kuid pikemalt ei soovinud keegi sellest enne kokkulepete allkirjastamist rääkida.

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Osta pääse!