11.6 C
RSRaplamaa JK naasis suvepuhkuselt võitlusliku viigiga

Raplamaa JK naasis suvepuhkuselt võitlusliku viigiga

Siim Jõgis / foto: Silver Selling.

Raplamaa JK jätkas tänavust hooaega teise liiga lõuna/lääne piirkonnas kodumänguga Tõrva JK vastu. Pühapäeval, 29. juulil Rapla ühisgümnaasiumi staadionil peetud mäng lõppes võitlusliku viigiga 1:1.

Pärast väravateta lõppenud esimest poolaega sai teise poolaja alguses paremini hoo sisse külalisvõistkond. Kohtumise 47. minutil asusid nad Martin Orlo väravast 1:0 juhtima. Viigi suutis Raplamaa JK jalule seada alles 83. minutil, kui Ravel Toome tõstis palli üle vastaste väravavahi võrku. Selle tulemusega kohtumine lõppeski.
Raplamaa JK poolkaitsja Siim-Sten Palm ütles, et meeskond viigiga rahule ei jäänud. Vastastel palju võimalusi ei avanenud ning endale lasti lüüa värav rumalast olukorrast, kus kaitsemängija eksis. Kohtumise käigus valitses väljakul tuuline ning palav ilm. Palm ütles, et selle taha pugeda ei saa, sest tingimused on võrdsed mõlemale meeskonnale. Seetõttu ei saa ka öelda, et palavus oleks häirinud. Pigem muutis see mängu tema sõnul põnevamaks. Mõlema poolaja keskel tehti ka joogipaus, et mängijad saaksid end värskendada.
Kuigi tegemist oli esimese kohtumisega pärast suvepuhkust, oli see tehniliselt Raplamaa JK jaoks kevadringi viimane mäng. Pool hooaega on seega mängitud, teine pool seisab ees. Pilk liigatabelile midagi rõõmustavat praegu ei paku. Raplamaa JK asub viimasel ehk neljateistkümnendal kohal. Kahe võidu ja kolme viigi kõrval on kaheksa kaotust. Palm ütles, et viimane tabelikoht meeskonda ei heiduta, sest teatakse, et tegelikult ollakse võimelised paremaks. Ta avaldas lootust, et juba augusti lõpuks ollakse tõusnud kõrgemale ning suudetakse näidata, milleks tegelikult võimelised ollakse.
Raplamaa JK alustas pühapäevast mängu järgnevas koosseisus: Rando Pajus (väravavaht), Alo Bärengrub (kapten), Kalev Kungla, Olavi Andres, Tenno Samuel, Siim-Sten Palm, Madis Nurmik, Raigo Noode, Kaupo Kantsik, Oliver Andres ja Ravel Toome. Teisel poolajal sekkusid vahetusest Karl Tamme, Sten Kenert Maalinn, Ken Krister Maalinn, Ahto Liivamäe ja Juhan Noode.