Eesti parim sulgpallur käib Alu spordihoones treeninguid andmas

0

Siim Jõgis / foto: Siim Solman.

Raul Must on kahtlemata Eesti parim sulgpallur. Augusti alguses Hiinas Nanjingis toimunud maailmameistrivõistlustel saavutas ta 17. koha, olles seal ainuke eestlane. Alates tänavu sügisest viib Raul Must läbi sulgpalli treeninguid Alu spordihoones.

Tema juhendada on kolm gruppi – lapsed, täiskasvanud algajad ja täiskasvanud, kes on varem mänginud. Treeningud toimuvad korra nädalas neljapäeviti Rapla sulgpalliklubi Valge Hani egiidi all.
Esialgse kokkuleppe kohaselt käib Must Alus kaks kuni neli korda kuus vastavalt oma võistlusgraafikule. Ta mängib jätkuvalt sulgpalli professionaalsel tasemel ning osaleb Šveitsi liigas. Mängupäevad jäävad reede, laupäeva ja pühapäeva peale ning neljapäev on reserveeritud reisimiseks.
Sulgpalliklubi Valge Hani juhatuse liige Ülle Laasner ütles, et kui Must tulla ei saa, mängitakse lihtsalt omavahel. “Seni kuni ma aktiivselt sporti teen, ei saa ma garanteerida, et iga nädal saan kohale tulla. Septembris olen olemas kahel korral ja oktoobris kolmel korral,” rääkis Raul Must.
Ülle Laasner tõdes, et tegemist on sulgpalliklubi jaoks suure asjaga, kui omal alal Eesti parim sportlane hakkab käima siin treeninguid andmas. Eriti arvestades, et tegemist on jätkuvalt professionaalse sportlasega ning treeneriülesanded võtab ta endale põhitöö kõrvalt.

Küsimustele vastas Raul Must.

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Kommenteerimiseks logi sisseOsta pääse!