Laupäev, 20 apr. 2024
RSIlvese juuniorid Karl Kivilo ja Triinu Lilienthal Eesti parimad

Ilvese juuniorid Karl Kivilo ja Triinu Lilienthal Eesti parimad

Vibuklubi Ilves

1.-2. detsembril toimusid Eesti sisekarikavõistlused vibuspordis. Juunioride klassis olid alistamatud JVK Ilves liikmed Karl Kivilo ja Triinu Lilienthal. Noorte klassis võitis esimese koha Mirtel Pops.

Erki Ütsmüts saavutas sportvibu tidettide poiste klassis kolmanda koha ja tüdrukute hulgas saavutas Gita Staub samuti kolmanda koha. Kadri Lilienthal lõpetas võistluse 7. kohaga (sportvibu juuniorid), Marko Rutšs 6., Nora Haas 7. ja Mikk Mihkelson 20. kohaga (kõik sportvibu tidetid).
Sportvibu täiskasvanute karikavõistlustel saavutas juunioride klassi kuuluv Karl Kivilo 6. koha ja sportvibu naiste hulgas saavutasid Ilvese laskurid järgmised kohad: Bessi Kasak 5., Triinu Lilienthal 6., Anneli Preimann 8. ja Mirtel Pops 13. koht. 9. detsembril toimus Eesti Vibuliidu parimate sportlaste autasustamine. Parima juunior-sportlase tiitli viisid koju Karl Kivilo ja Triinu Lilienthal.