Taro horoskoop: mida toob aasta 2019?

Helerin Väronen

0

Kui vaadata kaarte, mis iseloomustavad järgmist aastat maailma mastaabis üldisemalt, saab öelda, et vähemalt mõneks ajaks saabub rahu. Inimesed leiavad endas sisemise jõu ja tehakse samme parema tuleviku suunas. Probleemid aga ei ole lõplikult lahenenud, nii et puhkehetki tuleb maksimaalselt nautida, et uue jõuvaruga tegutsema asuda. Säilitada tuleb optimism ja usk paremasse homsesse.
Koostöö ettevõtete vahel sujub tavapärasest ladusamalt, kuid väga täpselt on vaja lepingutes kindlaks määrata, millised kohustused kellelgi on, et vältida võimalikke sekeldusi. Tavapärasest paremini suudetakse töö- ja eraelu tasakaalus hoida.
Kuigi inimeste finantsolukord võib olla kõikuv, on hoolikalt asju ajades ja kõvasti tööd tehes piisavalt raha, et hakkama saada. Keskenduda tuleb pikemaajalistele finantseesmärkidele, vältides ekstravagantsusi. Järgmisel aastal on eelisseisundis ka uued ettevõtmised, uute töövõtete omandamine ja teadmiste kogumine.
Inimestevahelised suhted muutuvad igal tasandil harmoonilisemaks. Ühistegevus on see, mis inimesi liidab ja paneb pereväärtusi ja häid suhteid hindama. Sel aastal algavatest suhetest kasvab välja midagi elumuutvat.
Eestil on aga tulemas pöördeline aasta.

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Kommenteerimiseks logi sisseOsta pääse!