Reede, 19 apr. 2024
RSHeiki Nabi teenis Eesti meistrivõistlustel kindla esikoha

Heiki Nabi teenis Eesti meistrivõistlustel kindla esikoha

Maadlusklubi Juhan

Põlvas Mesikäpa hallis leidsid pühapäeval, 10. veebruaril aset täiskasvanute Eesti meistrivõistlused kreeka-rooma, vaba- ja naistemaadluses. Meistritiitli eest võistles üle 150 sportlase. Maadlusklubi Juhan saavutas 17 klubi konkurentsis teise koha.
Meie klubi esindas 12 maadlejat. Ainsa meistritiitli võitis meie raskekaalu maadleja Heiki Nabi, kes alistas oma konkurendid ülekaalukalt. Finaalkohtumisele jõudsid ka Andreas Välis (87 kg) ja Raido Liitmäe (97 kg), paraku pidid mõlemad pärast tasavägiseid kohtumisi leppima hõbemedaliga. Kehakaalus 97 kg võitles end pronksile Hendrik Kalme.
Pronksikohtumistes pidid vastaste paremust tunnistama aga Hannes Välis (87 kg, 4. koht) ja Markos Merisalu (60 kg, 5. koht), kes tõid oma tulemustega siiski klubile vajalikke punkte, mis aitas Juhani võistkondlikus arvestuses poodiumi teisele astmele. Naistemaadluses saavutas 3. koha Veronika Vodolaztšenko (53 kg).