11.1 C
RSKehtna valla vibulaskjad Eesti sise MV-l edukad

Kehtna valla vibulaskjad Eesti sise MV-l edukad

Anneli Preimann

9.-10. märtsil toimusid Viljandis Eesti sisemeistrivõistlused vibuspordis, kus jagati meistrivõistluste medaleid noorte ja täiskasvanute klassi laskuritele.

Sportvibu täiskasvanute klassis selgusid medalivõitjad olümpiaringi duellides, teistes klassides tulid Eesti meistriteks suurima punktisumma lasknud sportlased.
Laupäeval toimunud Eesti noorte sisemeistrivõistlustel võitis Karl Kivilo sportvibu juunioride noormeeste klassis kuldmedali ning Triinu Lilienthal neidude arvestuses hõbemedali. Sportvibu kadettide neidude klassis saavutas Mirtel Pops kolmanda ja Tessa Cathlen Tammik 6. koha.
Sportvibu noorte poiste klassis saavutas Erki Ütsmüts 7. koha. Sportvibu tidettide tüdrukute klassis pidi Nora Haas leppima neljanda kohaga. Kuigi Haas lasi sama punktisumma, mis oleks teeninud pronksmedali, oli teisel võistlejal kümnesse tabamusi rohkem. Sportvibu tidettide klassis kuulus Marko Rutšsile 7. koht.

Pühapäeval toimunud täiskasvanute konkurentsis võitis juunioride klassi laskur Triinu Lilienthal 12 sportvibu naise hulgas kirkaima medali, alistades finaalis olümpiasportlase Laura Nurmsalu. Sportvibu meeste klassis näitas samuti juunioride klassi laskur Karl Kivilo head laskmist ning võitis 15 sportvibu mehe hulgas pronksmedali. Sportvibu naiste klassis saavutas Anneli Preimann 8. ja kadettide klassi laskur Mirtel Pops 9. koha.