Kolmapäev, 24 apr. 2024
RSMaakonna meistrivõistlustel korvpallis peeti kolm kohtumist

Maakonna meistrivõistlustel korvpallis peeti kolm kohtumist

Siim Jõgis

Rapla maakonna meistrivõistlused korvpallis jätkusid esimese ringi neljanda vooru mängudega. Kohtumised peeti laupäeval, 9. märtsil Alu spordihoones.

Päeva esimeses mängus võtsid teineteiselt mõõtu BC Rapla ja N-Rühm. Mängu algus oli unisevõitu, eriti N-Rühma poolt. Ühel hetkel oldi isegi 16-punktilises kaotusseisus. Teisel poolajal küll kosuti, aga vastaseid kinni püüda ei õnnestunud. BC Rapla tabas mängu jooksul tervelt 11 kaugviset, N-Rühm kõigest neli. Esimese poolaja järel oli BC Rapla eduseis 53:44 ning seda suudeti hoida kohtumise lõpuni. BC Rapla võidunumbrid olid 86:81.
Teises mängus oli RS Kate/Ruudus Ehitus tulemusega 100:94 parem Rapla korvpallikoolist. Tegemist oli korvpallikooli noorte kasvandike seni parima mänguga, kuid lõpuks jäi korvialusest jõust ikkagi puudu. Neljanda vooru viimases mängus oli järjekordsele üllatusele lähedal Juuru, kuid lõpuks võitis ikkagi Rapla Mets tulemusega 78:77 (poolaeg 45:33).
Alu spordihoone juhataja Madis Pärn kirjeldas mängu lõppu nii: “Kui 2,7 sekundit jäi mängu lõpuni, oli rünnakul Juuru. Mehed üritasid korvi all mõlemad palli saada, jooksid omavahel kokku ja rünnak ebaõnnestus.”
Esimese ringi viienda ning ühtlasi viimase vooru mängud peetakse laupäeval, 23. märtsil taas Alu spordihoones.