Rapla kirik saab kolmanda torni

6

Täna sai allkirjad alla suur ja mastaapne ehitustöö, mis muudab Rapla harjumuspärast linnapilti oluliselt. Nimelt hakatakse ehitama Rapla kirikule kolmandat torni. Seda ikka selleks, et tõsta Rapla linna külastatavust ja tuua veelgi uhkemalt esile Rapla linna üks suurimaid vaatamisväärsusi. Kui siiani on Rapla ja Kaarli kirik ainsatena Eestis kandnud kaht uhket torni, siis juba järgmiseks suveks saab Rapla uhkust tunda oma ainulaadse kolme torniga kiriku üle. Ehitustööde käigus peavad liiklejad arvestama ka asjaoluga, et kiriku esine ringtee pannakse tööle vastupidises suunas.

uuemad vanemad enim hinnatud
Ärni
Külaline
Ärni

Oh ooo.Aga Märjamaa kiriku torn pidi viidama Teenuse kultuurimaja katusele.Et siis kultuur ja usk käsikäes.Ja Märjamaakad näevad jälle läänlasi paremini,kui kiriku torni segamas pole.

Pilts
Külaline
Pilts

Huumor on alati teretulnud! Elu ei tohiks võtta liiga tõsiselt! Eriti veel naljapäeval…

Bunny
Külaline
Bunny

Issand kui armas, lõpuks ometi! Sellest on jupp aega möödas kui me poistega pidime tornide katusteplekid äravahetama, kuid kirikul polnud raha meile kolme katuse eest maksta, seega võtsime selle vahepealse maha. No et vähemalt kaks torni kena katuse saaksid. Küll tädi Helmi nuid rõõmustab, rõõmustage teiegi…

Eve
Külaline
Eve

Ossa , kui äge , ikkagi omakodulinn ja puha , olge mõnusad ikkagi 1.aprill 😀

Ehmunud mutt
Külaline
Ehmunud mutt

Mis vahe on naljal ja libauudisel? Ajakirjandus ei peaks sellega kaasa minema, jäägu sellised naljad lastele.

Kellamees
Külaline
Kellamees

Kuidas turundada Raplamaad on teinud tulemuse.