Stipend Raplamaa meistrivõistlused jätkusid kuuenda vooru mängudega

0
Illustreeriv foto: Siim Solman

Pärast nädalast pausi jätkati Stipend Raplamaa meistrivõistlusi korvpallis 2. ringi ehk kuuenda vooru mängudega Alu spordihoones laupäeval 6. aprillil.

Esimeses mängus tulid väljakule Rapla Mets ja RS Kate/Ruudus Ehitus. Kui esimeses ringis võitis RS Kate/Ruudus Ehitus Rapla Metsa 19 punktiga, siis seekord oli 26 punktilise paremusega võidukas Rapla Mets tulemusega 77 – 51, poolaeg 38 – 28.

Teise paarina tulid väljakule BC Rapla (2018. aasta meister) ja Rapla korvpallikooli poisid. Esimese ringi mängus olid meistrid võidukad 12-punktilise paremusega, seekord võideti 7-punktilise paremusega 91 – 84, poolaeg 51 – 43. Pinget jätkus kuni lõpuvileni.

Päeva viimaseks mänguks tulid väljakule Juuru ja N-Rühm. Esimese ringi mängus oli N-Rühm kindlalt 20 punktiga parem. Seekord olid Juuru mängu- ja rünnakulahendused täpsemad ja tulemusega 107 – 100 tuli võit Juurule, poolaeg ja poolaja võit 55 – 46. 2. ringi teine voor toimub juba eeloleval nädalavahetusel 13. aprillil. Esimese mängu algus ikka 12.00

Mängude vaheaegadel näitasid suurepäraseid kuumasi tantsuoskusi Liis Pärna tantsustuudio tantsijad.