Okta Centrumi kõrvale kavandatakse Grossi toidukauplust

5
Siia platsile kavandatakse Grossi poodi. Foto: Kadri Paju

Mari Tammar

Okta Centrum ehk endise Rapla KEK-i haldushoone ja seda ümbritsev maa kuulub ettevõttele Stipend Investments OÜ. Nende ettepanekul on algatatud detailplaneering, mille järgi tuleb muinsuskaitse all oleva Okta Centrumi vahetusse lähedusse ca 1600 m2 pinnaga ühekorruseline kaubandusettevõte. Stipend Investmentsi üks omanikest Kristjan Aller kinnitab, et kavandamisel on Grossi toidupood.

Uudise edasilugemiseks tuleb teil osta tasulise sisu pääse.
Osta pääse!
uuemad vanemad enim hinnatud
Hmmm
Külaline
Hmmm

Ehitage Prisma ka sinna see veel puudu

John
Külaline
John

Tglt on üli hea näha, et Rapla laieneb ka lõpuks ometi keskusest välja poole. Linna keskus on juba nii täis topitud. Oleks viimane aeg ka laieneda linna servade poole. Okta kant on hea potensiaaliga. Oleks nüüd vallavalitsuses nii palju mõistust, et võtaks ka Okta vallavalitsusehoonena kasutusele ja loobuks sellest idiootsest mõttest ehitada veel üks monstrum linna südamesse.

Ulle
Külaline
Ulle

Seda m6tet arendades- v6iks vallavalitsuse juba Paka maele viia. Siis ei peaks edaspidi kolima. Ja muidugi arvestades Paka mae ajaloolist tausta!

Mahlamäe
Külaline
Mahlamäe

Loodame siis, et vald on nii tark, et ei lase sellel asjal toimuda. Grossi pood on nii jubeda kvaliteediga olgu mis hinnad seal on, aga pood on rõve seest.

Ester
Külaline
Ester

Stipend Investmentsi mehel on nutti. Küll vallas detailplaneeringuga klapib. Kindel see.